Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 236 гостей

Заглавная arrow ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ arrow Сам себе лекарь arrow Сам себе лекарь arrow Лікувальні властивості мінералів

Лікувальні властивості мінералів
Это полезно знать - Сам себе лекарь

Про дивовижні, в таму числі цілющі  властивості коштовного каміння, людство знає давно. Великий лікар минулого Авіценна лікував бурштином лихоманку. За переказами, імператор франків Карл Сміливий, загубивши свій  талісман--діамант, програв бнтву. Іван Грозний не любив бірюзу - вона у його перснях чорніпа. Цар Соламон не роілучався з перснем-печаткою, прикрашеним криваво-червоним артериктом, що давав йому владу над духами, адже цей правитель вважався батьком усіх чарівників. У минулому столітті побутувала думка, що Пушкін і Байрон загинули так рано, можливо, через невдало підібрані талісмани: великі поети носили сердоліки, які не гальмували, а навпаки - розбурхували пристрасті темпераментних геніїв.
Лікування коштовним камінням більшь поширеним було і с на Сході, в гірських країнах. Та проте і в Україні здавна відомі з коштовних чи звичайннх каменів різні обереги, амулети, браслети, намиста. Очевидно, вони теж мали не тільки естетичне, а й лікувальне значення.
      Літотерапію - лікування коштовним і напівкоштовним камінням, нинні вивчають на науковому рівні у США, Англії Франції, Німеччині та інших країнах. Є дані про те, що структура мінералів дає можливість фокусувати різні види енергії і таким чином впливати на клітини живого організму. Вчені вважають, мінерали координують роботу енергетичнихх меридіанів людини, циркуляторну діяльність судин та та функціонування головного мозку.
      На думку американського ВЧЕНОГО професора С. Сміта, хвороба того чи іншого орїгану спричиняється порушенням подачі до нього енергії ЧЕРЕЗ ДІЮ вірусів,  токсинів, радіонуклідів, геопатогенних зон, екологічних факторів тощо.  Отож, завдання медициии - відновити цю енергетику. А оскльки всі ці процеси в органіїзмі протікають у певному ритмі то діючи відповідним чином на той чи інший хворий орган, можна відновити той ритм, аби він працював в унісон, гармонійно з ритмами інших органів. Тому робота з коштовностями мінералами і в медицині ювелірна. Літотерапевт має враховувати не тільки властивості кожного камінчика, а й особливості його дії на фізичне і ментальнео тіло людини, на його біополе. Він має знати, наскільки енергетичне  коливання цього мінерада вдповідае тій чи іншій чакрі пацієнта.
      Багато хто думає що, купивши собі камінчика чи отримавши його в подарунок, щось почитавши на цю ТЕМУ, можна стати знавцем його цілющих властивостей, навіть літотерапевтом. Це далеко не так. Адже треба ще вміти, окрім усього іншого, очистити, а також певним чином зарядити кристали для poбoти. Треба враховувати день і час народження.
      Багато людей і в наш час вірять в амулети. Амулет - це камінь, який має оберігати його власника од різноі напасті.  Пам'ятаєте вірш Пушкіна "Храни меня. мой талисман"? Талісман - не лише оберіг, він ще й впливає на емоції власника, пригнічує їх чи, навпаки, стимулює ті чи інші якості характеру. У великого поета був справді свій талісман - сердоліковий камінець, який йому подарувала графиня Вopoнцовa. На жаль емоційному й гарячкуватому поетові не годився той талісман, бо він підсилював пристрасть, розпалював емоції. Йому потрібен був "заспокійливий" камінь. Можливо, тоді й не було б поєдинку, і доля поета склалася б інакше...
      Підібрати собі охоронний камінь можна за допомогою біолокаційної рамки або приладом Фоля. Фахівець - літотерапевт - має зарядити ваш камінь індивідуально для кожного виходячи з даних. місяця, чacy народження тощо. Якщо вам підібрано камінця абсолютно точно, кваліфіковано, по-снайперськи, він тоді справді дасть багато користі. Адже завяки світловому та енергетичному випромінюванню корал, приміром, чи коралове намисто контролюватиме емоції, стимулюватиме інтелектуальні здiбноcті людини і даруватиме безпеку і мудрість.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua