5 речей, які категорично не можна робити до, після та під час куріння цигарок

У сьогоднішній статті хотілося б поділитися з вами інформацією про 5 речей, які категорично не можна робити до, після та під час куріння цигарок. Також у статті https://ukrhistory.com.ua/vidminni-risi-legkix-kurciv-i-nekuryashhix-lyudej/ ви можете дізнатися відмінні риси легких курців та некурців.

Куріння та фізичні навантаження

Що ми маємо на увазі під фізичними навантаженнями? Наприклад, ви піднялися сходами на 9 поверх, пробігли 100 метрів до зупинки, щоб встигнути на автобус. Відпрацювали у залі чи пограли у футбол. Після фізичного навантаження не рекомендується закурювати цигарку. Потрібно почекати бодай 15-30 хвилин.

Справа в тому, що під час фізичних вправ кров швидше циркулює організмом. І якщо до, під час або після тренування, пробіжки покурити сигарету, всі отримані токсини з димом швидко поширяться по тілу. Що робити, якщо хочеться курити? Чекати на той момент, як тиск прийде в норму і кров буде циркулювати зі звичайною швидкістю.

Куріння після їжі

Якщо чесно, лише кілька років тому вичитав у медичних дослідженнях, що куріння після їди шкідливе для шлунка. Існує думка, мовляв, одна сигарета викурена відразу після щільного обіду дорівнює 10 сигарет, викурених протягом дня. Чому?

Справа в тому, що тютюновий дим містить у собі ряд шкідливих сполук та компонентів. При попаданні в тіло після їжі дим дратує стінки і слизову оболонку шлунка. Тепер я розумію, чому після того, як поїду і покурю, у мене з’являється печія.

5 речей, які категорично не можна робити до, після та під час куріння цигарок

Куріння на голодний шлунок

Спочатку статті я говорив, що в мене є знайомий, який після сну одразу закурює цигарку, а не йде в душ чи снідати. Він чинить неправильно. Після сну необхідно почистити зуби, щоб позбавитися бактерій.

І якщо ми спочатку закурюємо сигарету, то всі мікроби, що містяться в слині, потраплять у шлунок, тому що тютюновий дим провокує рясне слиновиділення. Тютюновий дим сильніше ушкоджує слизову оболонку шлунка, якщо в ньому немає їжі. Необхідно, щоб організм “прокинувся”. Для цього варто утриматися від сигарети щонайменше 30-60 хвилин. І від кави з цигаркою з ранку теж краще утриматись. Раніше пив каву на голодний шлунок, закурював сигарету і до 30 років заробив виразку шлунка.

Куріння під час та після прийому алкоголю

Бувало, коли застілля в самому розпалі, хочеться дістати цигарку і закурити після випитих 50-грам, поговорити з кимось до душі. Але краще утриматись від цих дій. Алкоголь та сигарети погано поєднуються між собою. При одночасному вживанні нікотину та етанолу організм входить у стресовий стан. Почастішає пульс, відбувається велике навантаження на серце, порушується мозкова діяльність, відбувається руйнування слизової оболонки шлунка. Під час прийому алкоголю і після цього взагалі не рекомендується курити. Краще зачекати до наступного дня.

Куріння перед сном

Якщо вам важко засипати, то сигарети перед сном точно протипоказані. Вся справа у стимулюючих властивостях нікотину. Неодноразово зауважував, що після викуреної сигарети перед сном дуже важко заснути. Після того, як нікотин потрапив в організм, він викликає прискорене серцебиття і кров швидше пересувається по тілу.

Протягом 10-15 хвилин людина може почуватися бадьоріше. Це ілюзорний стан, що призводить до порушення сну та його якості. Тому перед сном краще утриматися від сигарети та присвятити цей час відновленню, очищенню організму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *