Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 266 гостей
Очишаем почки, лимфу

 ОЧИЩЕННЯ НИРОК
Найліпше робити це в кавуновий сезон. Для цього слід запастися кавунами і чорним хлібом. Це буде вашою їжею на тиждень! Якщо   в нирках або сечовому міхурі є камені, то найліпшим для вас часом для їх вигнання є час біорнтму між другою і третьою годиною ночі. Сідайте у вапну і їжте кавун. Разом із сечею вийдуть пісок і камені.

Другий спосіб очищення годиться для всякої пори року. Для очищення приготуйте 20-25 грамів ялицевої олії, збир трав по 50 г - материнки, шавлії, меліси, споришу, звіробою. Траву подрібніть і заваріть як чай.Протьягом тижня харчування вегетаріанське з прийманням чаю із збору трав та мпдом. На 7-1 день за 30 хв до їди приготуйте по 100 г настою трав охолодженого і в нього додайте 5 крапель ялицевої олії, розмішайте і випийте крізь соломипку (щоб уберегти зуби від руйнуваннк). Настій із ялицевою олією прйматн перед їдою тричі на день протягом 5 днів. Результати очищення виявляться по сильно каламутній сечі, в якій можуть бути й камінці. Іноді випадають важкі бурі й темночервоні щільні краплини із запахом ялицевої олії. Цс - загустки піску.

ОЧИЩЕННЯ ЛІМФИ
Скласти суміш: 900 грамів соку грейпфрута, 900 г соку апельсина, 200 г соку лимона. 2 літра талої води (приготовленої в морозилці) - все це на 1 день.
Зранку зробити клізму і випити розчин 1 столової ложки глауберової солі в 100 г води. Ліпше, якщо по тому погрітись  під душем, чи в лазні. Почнеться велика втрата вологи - через кал, сечу, рясний піт. Через кожні 30 хвилин пийте до 100 г приготовленої суміші соків, поки це вип'єте всі 4 літра.
Очищення лімфи проводьте три дні поспіль, нічого не вживаючи в їжу. крім сокової суміші й  талої води. Виконавши поетапне очищення тіла, сміливо включайтесь в хороший режим фізичних навантажень.
 

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua