Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 135 гостей

Заглавная arrow ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ arrow Пригодится arrow Пригодится! arrow Чому сіль назвали “білою смертю”

Чому сіль назвали “білою смертю”

     Лікарі, спостерігаючи за пацієнтами, зробили висновки, що багато солі не потрібно людині, і тривалий час пропонували обмежити її споживання. в деяких працях йшлося про те, що великі дози солі викликають гострий біль, розлади шлунка, нудоту і навіть блювання.
      Були дані про те, що великі дози сольового розчину, введені тваринам внутрішньовенне, призводили до судом і навіть смерті Численні дослідження фахівців довели: надлишок солі навіть у кілька грамів негативно впливає на водно-сольовий обмін в організмі, а також на механізм, який регулює артеріальний тиск. Тобто сіль відіграє немалу роль у розвитку атеросклерозу і особливо судин головного мозку. Мабуть, через це сіль називають «білою смертю».
      Надлишок солі різко підвищує потребу у воді Саме тому таке вживання води (викликане надлишком солі) порушує роботу серцево-судинної системи Той хто надмірно захоплюється сіллю після сорока років може набирати зайву вагу, бо в організмі може порушитися не лише водно-сольовий обмін а й обмін речовин.
      Дослідження показують: якщо вживати лише підсолену воду, то розвивається не лише гіпертонія, а й тяжке захворювання нирок.
      Є цікава закономірність – якщо у людини дуже часто бувають нервові навантаження, збільшується потреба у солоній їжі. Однак, є народи, які вживають дуже мало солі. Наприклад, ескімоси. Вони вживають у середньому до 4 г кухонної солі на добу. Серед них найменше хворих на гіпертонічну хворобу.
      Мінімальну кількість солі вживають чукчи — 1-2 г на добу Вони, по суті, не знають, що таке гіпертонічна хвороба.
      Найбільше солі з'їдають японці, тому серед них близько половини — гіпертоніки. Хоча відсоток українців, хворих на гіпертонію та атеросклероз, на жаль, не менший Лікарі завжди попереджають хворих на атеросклероз і гіпертонію: обмежуйте вживання солі. Зменшуючи її кількість у своєму раціоні, людина вживає менше рідини і помічає, як зникають набряки серцевого походження. 1 навіть якщо людина випиває 2-3 л води, але мало дозволяє собі солі, то вода не затримується в організмі, набряків не буває.
      Утім, ви можете запитати невже всім слід обмежувати кількість солі в раціоні? Ні не всім Люди, які працюють у цехах із підвищеною температурою  а також спортсменам необхідно вживати солі більше, оскільки вони втрачають хлористий натрій у великій кількості з потом Важко навіть повірити, що людина, потіючи, може втратити до 5 л, а то й більше рідини на добу.
      Та  усім варто дослухатися до порад лікарів і обмежити вживання солі.

См. также   Сколько нужно соли человеку

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua