Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 86 гостей

Заглавная arrow КУЛИНАРИЯ arrow Кондитерские изделия arrow Тістечка не тільки на свято

Тістечка не тільки на свято
КУЛИНАРИЯ - Кондитерские изделия

Кошички з заварним кремом
     Тісто: 500 г борошна, 250 вершкового масла або маргарину,  2 жовтки, 1 ст. ложка цукру, сік 1 цедра з одного лимона, 2 ст. ложки сметани.
     Крем: 2 склянки молока або вершків, 150 г цукру, 4 жовтки, 50 г крохмалю, ванілін
     Жир посікти з борошном, додати цедру і сік лимона, сметану і замісити тісто. Поставити його на годину в холодне  місце. Потім тонко розкачати на посиланій борошном дошці, склянкою вирізати коржики, вистелити ними змащені жиром формочки, постелити на лист і пекти до половини готовності в гарячій духовці протягом 10—15 хв. Окремо цією ж формочкою вирізати таку ж кількість коржиків щоб пізніше ними прикрити кошички, і спекти їх до половини готовності. Кошички наповнити кремом, накрити коржиками і поставити в духовку для допікання ще на 10 хв.
     Заварний крем приготувати так: жовтки розтерти з цукром, вимішати з крохмалем і потроху вливати тепле молоко або вершки Поставити на невеликий вогонь і мішати, поки маса не загусне (до кипіння  не доводити) Коли крем прохолоне, всипати ванілін Можна додати й білкову піну. тоді буде більше крему

Кружочки с ореховой начинкой
.....     Тесто: 500 г муки, 250 сливочного масла или маргарина,  2 жолтка, 1 ст. ложка сахара, сок и цедра с 1 лимона, 2 ст. ложки сметаны, орехи.
     Жир посеть с мукой, добавить цедру и сок лимона, сметану и замесить тесто. Поставить його на час в холодное  место. Потом тонко раскачать на посыпанной мукой доске, стаканом вирезать кружочки, виложить их на противень и печь  в гарячей духовке 10—15 хв. На один кружочек положить начинку, накрыть другим, полить глазурью и украсить орехом.
     Начинка: 200 г тертого печенья, 150 г молотых орехов, 50 г сахарной пудры, 80 г крепкого черного кофе, 2 ст. ложки рома (коньяка), 2 ст. ложки пикантного (кислого) варенья. Смешать все вместе.
     Глазурь из какао: 100 г сахарной пудры, 100 г воды, 20 г какао в порошке, 60 г сливочного масла.  В кастрюльку положить сахар, залить водой и сварить густой сироп. Какао с маслом хорошо растереть, и при постоянном вымешивании добавить сваренный сироп.

кружочки мокко
     500 г муки, чайная ложка соды, 170 г сахарной пудры, 1 чайная ложка молотого черного кофе, 1 желток, 1 яйцо, 200 г сливочного масла.
      В муку размещать соду, сахарную пудру и молотый черный кофе, добавить желток, яйцо, масло и хорошо вымесить тесто. Оставить на 1 час отдохнуть. Потом на доске, посыпанной мукой, тесто раскатать толщиной в полсантиметра. круглой формочкой вырезать кружочки, разложить их на противень и печь в разогретой духовке. Испеченные и остывшие кружочки соединить кофейной начинкой, полить кофейной глазурью и украсить буквой «М» или половинкой миндального ореха.
     Начинка: 130 г сливочного масла, 150 г сахарной пудры, 1/8 литра крепкого черного кофе, 1 стол. ложка манки.  Масло растереть с сахарной пудрой. В остывшем кофе размешать манку и, постоянно перемешивая, сварить густую кашу. Оставить остывать и смешать с растертым маслом.
     Кофейная глазурь: 200 г сахарной пудры, 2 ст. ложки горячего кофе, 1 чайная ложка масла.  Сахарную пудру залить горячим кофе и маслом, размешать в густую и блестящую глазурь. Размешивать 20 мин.

ТІСТЕЧКА 3 ВИШНЯМИ АБО СЛИВАМИ
     Тісто: 300 г борошна, 150 г жиру, 2 ст. ложки цукру, 3 варені жовтки, цедра з 1 лимона, лимонний сік або 2 ст. ложки оцту.
     Н а ч и н к а: 1/2 кг вишень або слив без кісточок.
     Посікти жир з борошном, додати протерті крізь сито і змішані з цукром варені жовтки, цедру і лимонний сік або оцет і замісити. Тісто розкачати на досипаній борошном дошці і склянкою вирізати коржики. Змастити їх білком, краї обкласти валочком з тіста, а зверху покласти вишні або сливи і посипати цукром. Пекти на змащеному жиром листі у гарячій духовці (220е) протягом 20 хвилин.
     Ці тістечка можна покривати білковою піною з цукром. Тоді їх слід поставити ще раз у духовку, щоб піна підсохла.

ТІСТЕЧКА 3 ДЖЕМОМ
     Тісто; 100 г борошна, 50 г жиру, 1 варений жовток, 1 ст. ложка цукру, 1/2 ст. ложки оцту.
     Начинка: 100 г джему.
     Жир посікти з борошном, додати варений жовток, перетертий через сито і вимішаний з цукром, оцет і замісити тісто. Розкачати його шаром, як на вареники, склянкою вирізати коржики, скласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом 20 хвилин. Спечені коржики змастити джемом і скласти попарно.
     Ці тістечка можна покривати білковою піною, (1 білок з 50 г цукру), зверху покласти півгорішка і поставити до духовки, щоб піна висохла.

ТІСТЕЧКА 3 ГОРІХОВОЮ НАЧИНКОЮ
     Тісто: 150 г борошна, 100 г жиру, 60 г цукру, 2 жовтки, 1/2 ч. ложки кориці.
     Начинка: 100 г мелених горіхів, 2 ст. ложки мелених білих сухарів, 50 г цукру, 2–3 ст. ложки кави, звареної на молоці.
     Жир посікти з борошном, додати цукор, жовтки, корицю і замісити. Тісто залишити на годину в холодному місці. Потім розкачати
на посипаній борошном дошці, нарізати квадрати 6х6 сантиметрів або трикутники. На кожний квадратик покласти крем, і ріжки зліпити білком. Тістечка викласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом 20 хвилин. Ще гарячі, посипати цукром-пудрою з ваніллю.
       Начинку приготувати так: мелені горіхи вимішати з сухарями, запарити гарячою кавою і поставити на вогонь, щоб маса загусла. Коле вона остигне, накладати її на, тісто.

ТІСТЕЧКА-КУЛЬКИ
     Тісто; 150 г борошна; 160 г вершкового масла або маргарину, 6 варених жовтків.
     Начинка: 150 г мелених горіхів, 6 яєць, 150 г цукру, 50 г борошна, 1/2 лимона.
     Жир посікти з борошном, додати протерті крізь сито і змішані з цукром жовтки і замісити. Тісто поділити на 40 кульок, скласти Їх на тарілку і поставити на ніч в холодне місце.
     На другий день кульки викласти на посилану борошном дошку, кожну трохи сплюснути і притиснути пальцем. В ямку покласти чайною ложкою начинку. Скласти на лист, застелений промащеним папером, змастити білком і пекти в гарячій духовці (220°) протягом 20 хвилин. Спечені кульки посипати цухром-пудрою з ваніллю.
     Начинку приготувати так: розтерти жовтки з цукром, додати мелені горіхи, піну збитих білків, борошно, сік і цедру з лимона і все разом вимішати.               ,

ТІСТЕЧКА ПОПАРНІ 3 ВИШЕНЬКОЮ
     Тісто: 700 г борошна, 250 г цукру, 1 склянка сметани або кефіру, 250 г жиру, 3 жовтки, порошок для печива або 1/2 ч. ложки соди, ваніль.               .
     Начинка: 500 г вишневого джему.
     Жир посікти з борошном, додати розтерті з цукром і ваніллю жовтки, сметану або кефір і замісити тверде тісто. Поставити його на 2 години в холодне місце. Дуже добре це тісто залишити на ніч, а вранці перемісити на посиланій борошном дошці і тонко розкачати. Чарочкою викраяти коржики: кожен перший цілий, а на кожному другому наперстком вирізати дірочку. Коржики з дірочкою змащувати білком і вмачати в цукор, коржики без дірочок нічим не змащувати. Пекти коржики на змащеному жиром листі в гарячій духовці (220°) протягом 20 хвилин. Спід цілих коржиків змастити джемом і прикрити коржиком з дірочкою, в яку покласти вишню з варення.


<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua