Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 133 гостей
Корзиночки

КОШИЧКИ 3 ГОРІХОВИМ КРЕМОМ
     Тісто; 500 г борошна, 250 г. вершкового масла або маргарину, 3 жовтки, 1 ст. ложка цукру, сік і цедра з 1 лимона або 2 ст. ложки оцту.
     Крем: 150 г мелених горіхів, 150 г. цукру, 4 яєць, 2 ст. ложки мелених білих сухарів.
     Помадка: 250 г цукру-пудри, 2 білки, 2–3 каплі лимонної есенції або лимонний сік.
     Жир посікти з борошном, додати жовтки, цукор, цедру, сік з лимона або оцет, замісити тісто і поставити на 1 годину на холод. Потім тонко розкачати на посипаній борошном дошці, склянкою вирізати коржики, вистелити ними змащені жиром формочки (рис. 37) і накласти крем, поставити формочки на лист і пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом 20 хвилин.
     Кошички не слід занадто наповнювати масою, бо під час випікання вона дуже росте. Спечені кошички ще гарячими змастити помадкою, зверху покласти варення з вишень або суниць.
     Крем приготувати так: збити білки з цукром, вимішати з жовтками, додати мелені горіхи, сухарі, легко вимішати.
     Помадку приготувати так: розтерти білок з цукром-пудрою і влити кілька капель лимонної есенції або лимонний сік. Можна додати трохи червоної кондитерської фарби.

КОШИЧКИ 3 ЗАВАРНИМ КРЕМОМ
     Тісто: 500 г борошна, 250 г вершкового масла або маргарину, 3 жовтки, 1 ст. ложка цукру, сік і цедра з 1.лимона або 2 ст. ложки оцту.
     Крем: 1 склянка молока або вершків, 100 г цукру, 4 жовтки, 50 г борошна, ваніль.
     Жир посікти з борошном, додати жовтки, цукор, цедру, сік з лимона або оцет і замісити тісто. Поставити його на 1 годину на холод. Потім тонко розкачати на посипаній борошном дошці, склянкою вирізати коржики, вистелити ними змащені жиром формочки, поставити на лист і пекти до половини готовності в гарячій духовці (220–240°) протягом 10–15 хвилин.
     Окремо цією ж формочкою вирізати таку ж кількість коржиків, щоб пізніше ними прикрити кошички і спекти їх до половини готовності. Кошички наповнити кремом, накрити коржиками , і поставити в духовку для допікання ще на 10 хвилин.
     Крем приготувати так: жовтки розтерти з цукром, вимішати з борошном і потроху вливати тепле молоко або вершки. Поставити на невеликий вогонь і мішати, поки не згусне (до кипіння не доводити). Коли крем остигне, всипати ваніль, можна додати й білкову піну, тоді буде більше крему.

КОШИЧКИ 3 КАВОВИМ КРЕМОМ
     Тісто: 300 г борошна, 100 г цукру, 100 г жиру.
     Крем: 1 ст. ложка борошна, 2 жовтки, 100 г цукру, 100 г вершкового масла, 3 ст. ложки настою міцної кави, 100 г посічених горіхів.
     Жир посікти з борошном, додати цукор і замісити. Тісто виставити на 1 годину на холод. Потім тонко його розкачати, склянкою вирізати коржики і вистелити ними змащені жиром формочки, поставити на лист і пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом 20 хвилин. Спечені кошички наповнити кавовим кремом і посипати посіченими горіхами.
     Крем приготувати так: жовтки розтерти з цукром, борошном, доливаючи потроху теплої кави; поставити на повільний вогонь і вимішувати, поки маса не згусне. Окремо розтерти вершкове масло і, додаючи до нього по ложці охолодженого крему, вимішувати, поки утвориться однорідна маса. Коли маса охолоне, наповнювати нею кошички.

КОШИЧКИ 3 БІЛКОВИМ КРЕМОМ
     Тісто: 150 г борошна, 100 г жиру, 50 г цукру, 1 жовток. Крем: 100 г цукру, 2 білки, ваніль, сік з 1/2 лимона.
     Замісити тісто з борошна, жиру, цукру, жовтка, винести на 1 годину на холод, після чого розкачати, склянкою вирізати коржики і вистелити ними змащені жиром формочки. Поставити на лист і пекти в гарячій духовці (210–240°) прогягом 20 хвилин.
     Крем приготувати так.: зварити сироп з 2–3 ст. ложок води і цукру. Якщо капля сиропу, спадаючи з ложечки, тягне за собою нитку, зняти його і вилити тонким струмочком з густу білкову піну, весь час мішаючи. Додати ваніль і лимонний сік. Можна покласти ложку яко-го-небудь варення або свіжих ягід. Кошички наповнювати кремом перед подачею на стіл.

КОШИЧКИ СПИРТОВІ
     Тісто: 250 г борошна, 150 г вершкового масла або марга рину, 2 ст. ложки цукру, 1 чарка горілки або спирту.
     Начинка: 200 г аґрусу, 200 г цукру, 1,5 склянки води.
     Жир посікти з борошном, додати цукор, горілку або спирт і замісити тісто. Поставити на 1 годину на холод, після чого тонко розкачати, склянкою вирізати коржики і вистелити ними змащені жиром формочки. Пекти у гарячій духовці (210–220°) протягом 15–20 хвилин. Спечені холодні кошички наповнити варенням з аґрусу.
     Варення приготувати так: зварити сироп з цукру і 1,5 склянки води. Дуже зелений аґрус почистити, залити кип'ятком, відцідити, всипати в сироп. Варити на повільному вогні, поки аґрус стане про-зорим. Охолоджене варення без сиропу накласти в кошички перед подачею на стіл. Замість варення з аґрусу можна приготувати суниці чи полуниці з цукром і сметаною.

КОШИЧКИ 3 ВАРЕННЯМ
     Тісто: 300 г борошна, 200 г вершкорого масла або маргарину, 100 г цукру, 1 яйце, 1 жовток.
     Начинка; 250 г варення без сиропу.
     Жир розтерти з цукром, додати яйце, жовток, борошно і замісити тісто. Поставити його на 1 годину на холод, після чого тонко розкачати, склянкою нарізати коржики І виліпити ними змащені жиром формочки. Таку ж кількість коржиків вирізати цією формочкою для накривання кошичків. Кошички наповнити варенням без сиропу, накрити коржиками, поставити на лист і пекти в гарячій, духовці (210– 220) протягом 20 хвилин.

КОШИЧКИ 3 МАКОВОЮ НАЧИНКОЮ
     Тісто: 150 г борошна, 100 г жиру, 50 й цукру, 50 г мелених горіхів, 1 парений жовток.
     Начинка: 1/2 склянки маку, 100 г цукру, 3 яєць, 30 г мелених горіхів, 1 ст. ложка мелених білих сухарів, 1 ч. ложка кориці.
     Жир посікти з борошном, додати мелені горіхи і протертий через сито і вимішаний з цукром варений жовток. Замісити тісто і поста-вити на 1 годину на холод. Тоді його .тонко розкачати і склянкою викраяти коржики. Вистелити ними змащені жиром формочки, наповнити їх начинкою з маку, поставити на лист і пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом 20–25 хвилин.
Начинку приготувати так: мак запарити, відцідити, розтерти, додати цукор, жовтки, вимішати з піною збитих білків, меленими горіхами і сухарями.

КОШИЧКИ 3 СМЕТАНОЮ
     Тісто: 150 г борошна, 100 г жиру, 50 г цукру. Крем: 1 склянка сметани, 100 г цукру-пудри, 1 ст. ложка варення з вишень чи суниць, ваніль, 20 г желатину.
     З борошна, жиру і цукру замісити тісто і поставити його на 1 годину на холод, після чого тонко розкачати, склянкою вирізати коржики і вистелити ними змащені жиром формочки. Скласти на лист і пекти в гарячій духовці (230–240°) протягом 15–20 хвилин.
     Спечені кошички виймати з формочок обережно, бо вони дуже крихкі. Кошички наповнити кремом з сметани, оздобити варенням з вишень чи суниць. Сметану можна вимішати з цукром, суницями, малиною і накласти з спечені кошички перед подачею їх на стіл.
     Крем приготувати так.: сметану добре охолодити і тоді збивати. Як почне гуснути, додавати по ложці цукру-пудри І під кінець–варення і желатин, розведений у 1–2 ст, ложках гарячої води.

КОШИЧКОВІ БАБКИ
     200 г борошна, 1–2 ст. ложки густої сметани, 4 яєць, 100 г верш-кового масла,
     В сметані розбити жовтки і розтоплене масло, додати піну збитих білків, борошно і все цс вимішати. Цією масою наповнити формочки, поставити їх на лист і пекти в гарячій духовці (200–2100) протягом 20–25 хвилин.
     Подавати на стіл гарячими з варенням.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua