Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 147 гостей
Вергуны

ВЕРГУНИ ЗВИЧАЙНІ
     250 г борошна. 1 яйце. З жовтки. 50 г цукру, 50 г вершкового масла, 1/2 склянки сметани, 1/4 порошку для печива або на кінець ножа соди і солі 1 ст. ложка оцту. 50 г горілки.
     На дошці посікти масло з борошном, зробити заглиблення і туди покласти яйце, жовтки, цукор, сметану, оцет, сіль і замісити тісто,
як на вареники, тонко розкачати, покраяти на смуги завширшки два пальці і з них нарізати смужки завдовжки 15 сантиметрів посередині кожної смужки зробити поздовжній трисантиметровий надріз, перетягнути через нього один кінець смужки випрямити і відразу смажити на сильному вогні, перевертаючи на обидва боки. Вважати, щоб тісто не пересохло на дошці. Коли вергуни зарумянилися, скласти їх на промокальний папір і, переклавши на тарілку, посилати цукром-пудрою з ваніллю.

ВЕРГУНИ-КВІТОЧКИ
     150 г борошна, 50 е цукру, 1 яйце, 1 жовток, 50 г вершкового масла, 1 ст, ложка оцту, на кінець ножа солі, 2–3 ст, ложки вишневого варення.
     Просіяти борошно на дошку, перетерти з вершковим маслом, додати яйце, жовток, оцет, посолити, замісити тісто, тонко розкачати, як на вареники, викраяти склянкою коржики. Кожний коржик над* різати ножем в п'ятьох місцях, склеїти білком по три коржики разом
і притиснути всередині пальцем. Смажити на два боки у великій кількості жиру. Як вергуни зарум'яняться, вибрати на промокальний папір, а потім, переклавши на тарілку, посипати цукром-пудрою з ваніллю і в центр покласти вишню.

ВЕРГУНИ ЛИТІ
      150 г борошна, 4 жовтки, 3 ч. ложки иукру, 1 склянка молока, 4 білки, 1 ч. ложка кориці.
      Розтерти жовтки з цукром і корицею, всипати борошно і додати піну збитих білків, добре вимішати, доливаючи молоко. Тісто через кондитерський мішок або лійку лити спіраллю на сковороду з гарячим жиром (смальцем, олією), надаючи різних форм. Рум'яні вергуни вибрати виделкою, скласти на промокальний папір, а потім на тарілку і посипати цукром-пудрою з ваніллю.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua