Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 114 гостей

Заглавная arrow КУЛИНАРИЯ arrow Напитки arrow Горілчані напої донашнього приготування

Горілчані напої донашнього приготування
КУЛИНАРИЯ - Напитки

Варенуха
     На 1 л горілки — 40 г  сушених яблук, 40 г вишень,  25 г груш, 23 г слив, по 1 г
імбиру, кориці, гвоздики, по 0,5 г запашного перцю і лаврового листа, 250 г меду.
     У давнину варенуха була улюбленим напоєм. Готують  її так, Промиті яблука, груші, вишні і слизи кладуть в окремі посудння, заливають  горілкою і настоюють 5—6 годин. Потім все зливають в одну емальовану або керамічну посудину, додають туди мед, імбир, корицю, гвоздику, запашиий перець, лаврвий лист, накривають кришкою, замазують тістом, кладуть невеликий гніт і ставлять у піч або духовку на 10—12 годин при температурі 90—100 градусів. Після цього варенуху проціджують і подають як гарячою, так і холодною.

Запіканка
     На 1 л горілки — ло 10 г імбиру, стручкового перцю, гвоздики, кориці та лимонної цедри, по 5 г мускатного горіха і кардамону.
     Усе це вливають у каструлю, накривають кришкою, яку міцно прикріплюють до вушок каструлі, обмазують прісним тістом,, щоб не проходило  повітря, кладуть який-небудь гніт і ставлять у духовку або гарячу піч на 12 годин. Після цього каструлю охолоджують,  зливають запіканку в пляшки і закупорюють.,

Мокруха
      1 л горілки (міцнішої від звичайної) настоюють у затінку протягом двох тижнів на цедрі з 2 апельсинів і 8—10 гвоздиках. Після цього додають 0,25 л вишневого соку. Якщо  настоянка дуже міцна, додають ще соку. Добре перемішавши, фільтрують і зберігають у закупорених пляшках на менше півроку. На смак. мокруха схожа  на гарний лікер.

Цитринівка
     6 лимонів, 3 л міцної горілки, 800 г цукру, 1,5 л води.
     Із свіжих лимонів знімають цедру і настоюють в бутлі протягом 24 год. на горілці. Окремо готують сироп — 800 г цукру розводять у 1,5 л води. Коли сироп двічі закипить (піну треба знімати), його переливають в емальовану каструлю, вливають туди проціджену, настояну на цедрі горілку, добре розмішують і дають відстоятися. Цитринівку заливають у пляшки і закупорюють. Через 2 дні вона буде прозора.
 См. также Настойки

След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua