Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 129 гостей

Заглавная arrow КУЛИНАРИЯ arrow Напитки arrow Кофе для всех

Кофе для всех
КУЛИНАРИЯ - Напитки

Кава для всіх
     Давно доведено, що кава — не тільки приємний, а й корисний напій. Та за теперішньої дорожнечі мало хто спроможний  споживати натуральну каву. До речі, не всім можна захоплюватися цим напоєм. Він може ускладнити стан хворих на гіпертонію, глаукому. Тому ще в давнину створили рецепт кави «для слабих здоров'ям». Для цього напою змішують 1 частину кавових зерен і 2 частини відбірного ячменю, підсмажують на жаровні, затим пересипають у керамічний горщик і щільно закривають. Коли суміш зовсім охолоне, її мелють на порошок і зберігають у щільно закритій банці в сухому й теплому місці. Заварюють її так, як і каву. Ця суміш має смак і запах кави, вона дуже корисна людям, які страждають легеневими й нервовими захворюваннями.
     Ще  корисніший  напій вдається з натуральної кави, цикорію, ячменю й жита. У виготовленому з цієї обсмаженої та розмеленої суміші напої міститься
багато калію, необхідного для серцевих м'язів.  Усі кофейні напої з цикорієм заспокоюють нервову систему, стимулюють травлення. Вони дуже корисні при захворюваннях серця.
     Якщо немає натуральної кави, схожий за смаком напій можна приготувати  з дубових жолудїв. Дозрілі незіпсовані жолуді очищають від шкаралупи, кожен плід розрізають наі чотири частини, висушують у печі чи духовці й підсмажують, пильнуючи, щоб не підгоріли Після цього розмелюють до комсистениції порошка. Варять так, як і каву, але в іншій пропорції на 1 літр дають 4—5 чайних ложок порошку. Напій вдається особливо смачним, коли додати до нього чеверту частину натуральної кави.
      Вегетарианский кофе.: Отберите очень сладкую морковь, порежьте ее мелко и поджарьте на сковороде, как это делают с обычным кофе. К моркови добавьте поджаренную так же пшеницу. Теперь морковку и пшеницу :мешайте вместе в равных частях и смелите, как кофе, в кофемолке. Этот кофе храните как чай. Готовый кофе положите в кофейник или небольшую кастрюльку (на один стакан или чашку достаточно чайной ложки) и вскипятите два раза. кфе готов. Разлейте его по чашкам, добавьте молока или сливок.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua