Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 230 гостей

Заглавная arrow ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ arrow Новичку на заметку arrow Збрежеться тепло у вашому домі

Збрежеться тепло у вашому домі
Это полезно знать - Новичку на заметку

     Замазка для вікон. Найпоширеніша замазка для вікон готується за таким складок оліфа натуральна або оксоль -1 вагова частина; крейда мелена • 4-6 ваг. ч. Замазку готують подібно до того, як замішують тісто з борошна. З крейди роблять невелику купку з заглибленням на вершин яке наливають оліфу. Згортаючи в неї крейду з боків купки (стамескою, дерев'яною лопаткою або спеціальним шпателем замішують рідке тісто й місять доти, поки воно не стане однорідним і тугим.
     Високоякісна замазка, яка добре пристає до скла й рами, швико сохне й досить еластична, має такий склад: білило свинцеве (терте) або сурик залізний - 2 вагові частини; оліфа натуральна - 3 ваг. ч., крейда мелена - близько 6-8 ваг. ч. (до утворення густого тіста. Сурик спочатку добре змішують з оліфою, а потім додану крейду і все ретельно перемішують. Цю замазку використовують для віконних рам у житлі, вытринах тощо й особливо в тих місцях, де буває вібрація, і при обмазувані звичайною замазкою скло згодом починає дрижати.
     Замазку, що затверділа, можна пом'якшити, б'ючи по ній молоком або нагріваючи в духовці при невеликій температурі.
     Тепер, коли щілин між склом і рамою немає, шпарини між перетинками й віконною коробкою можна заклеїти паперовими смужками, використовуючи клейстер з борошна, а готують його за таким рецептом: борошно (житнє, пшеничне) • 1 вагова частина; вода холодна • 2-8 ваг. ч. Спочатку борошно розводять невеликою кількістю холодної води й добре перемішують, а потім заливають окропом і старанно змішують.
     Можна заварити клейстер, безпосередньо підсипаючи житнє борошно в окріп, весь час старанно перемішуючи, а потім підігріваючи на слабкому вогні або навзодяній бані протягом 15-20 хв. Щоб запобігти закисанню клейстеру, в нього добавляють галуну чи бури (1 г на 12-15 г завареного борошна) або саліцилової кисоти (1 г на 30-40 г борошна) або борної кислоти (1 г на 25-35 г борошна).

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua