Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 301 гостей
Як поновити меблі
Это полезно знать - Новичку на заметку

   Якщо на полірованій поверхні виникла біла пляма від випадкового доторку гарячою праскою або чайником, скористайтеся сумішшю спирту з рослинною олією. Терти треба чистою вовняною ганчіркою, змоченою у цій суміші,   круговими рухами, доки пляма не зникне.
     Якщо на поверхні меблів появилися білі плями від гарячих предметів, то їх ліквідовують протиранням вовняною тканиною, змоченою в суміш спирту з олією.
    Можна також застосовувати суміш парафіну з воском, покласти на пляму фільтрований папір і притиснути гарячою праскою, нагрітою приблизно до 100 градусів. Інколи нагрівання й протирання доводиться повторювати.
      У старих меблях виникають тріщини волосяного типу. Поверхню лакованого або палітурного шару обробляють розчинником.
     Поверхню, вкриту шелаковою політурою або спиртовим лаком, розполіровують етиловим спиртом.
      Якщо поверхня оздоблена нітролаком, то здебільшого застосовують розчинник КР-36, ацетон чи кіноклей.
      Сколи або вибоїни у меблях, виготовлених з ДСП, можна заробити замазкою, виготовленою з опилок, крейди або тальку, замішаних на клею су перцемент або ГІВА. До замазки додають пігмент під колір мебліїв, зокрема вохру, сажу чі окис заліза. Замазку наносят на пошкоджене місце і через декілька днів після повного висихання обережно зашліфовують. Якщо меблі лаковані, то зароблене місце вкривають прозорим лаком.
      Зручно заробляти сколи епоксидною шпаклівкою. До неї додають пігмент під колір меблів, а потім затвердник. Все це ретельно розмішують і наносять на ушкоджене місце, кладуть зверху папір і притискають його праскою. Після затвердіння поверхню майже не доводиться зашліфовувати, бо вона рівна. Треба лише видалити папір.
      Буває, що лакована чи полірована поверхня не піддаєть ремонту, а її треба замінити. Найкраще видалити, старе покриття розчинником або циклюванням. Можна використати шліфувальну шкірку, але вона швидко забивається плівкою лаку чи політури, тому доводиться багато її витрачати. Але слід анати, що при змиванні покриття може змінитися колір деревини, а при видаленні шкуркою не змінюється.
     Видаляти покриття треба дуже обережно, щоб не подряпати деревину. Краще знімати циклею не весь шар покриття, а залишати тонку плівку, яку потім зчистити шкуркою.
     При змиванні покриття використовують не щітку, а згорнуту ганчірку, всередині якої закладають вату. Все це кріплять до палички.
     Шелакову політуру або спиртовий шелаковий лак можна змивати етиловим спиртом або сумішшю (1:1) 25-процентного аміаку з етиловим спиртом.      Застосовують також розчин їдкого натру в літрі водиі, нагрітої до 80 градусів.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua