Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 141 гостей
Наш друг холодильник
Это полезно знать - Пригодится!

      Не присувайте холодильник близько до стіни. Чим більша віддаль від нього до стіни, тим менше споживатиметься електроенергії, довше служитиме агрегат. З цією метою частіше чистіть його задню стінку пилососом
    Холодильник — теплотворна машина: вона перетворює механічну енергію у теплову. На далекий край холодильника доцільно ставити банку з молочною закваскою. Тут вдається чудова простокваша.
     Холодильник — це машина для виробництва дистильовано води (снігова шуба}. Вона годиться для парової праски, автомобільного акумулятора, поливу квітів
     Не кладіть у холодильник ананаси. Навіть у відділенні для фруктів температура для цього тропічного плоду занадто низька, І смак його може зіпсуватися.
      Помідори краще тримати на холодильнику, а не в ньому. Вони не терплять холоду.
     Не тримайте в холодильнику кипячене молоко, кисіль,  іншу  рідину, розрізаний кавун у відкритому посуді, бо тоді випарювач холодильника швидко обростає сніговою шубою, яка знижує холодильні якості агрегату.
     У холодильнику не можна тримати валокордин, кордиамін. інші ліки, які містять ефірну опію. Тут вона втрачає свої лікувальні властивості.
 
      Якщо за вашої відсутності вдома можливе відімкнення холодильника (а тепер вимикають електроенергію і в плановому порядку), уникнути розморожування продуктів допоможе вміщений в морозильну камеру шматок металу високої теплоємності, наприклад, мідна болванка. З гігієнічних міркувань її необхідно обгорнути поліетиленовою плівкою Добре «проморожена» болванка утримуватиме холод протягом 8—10 годин.
   Чтобы дольше сохранить зелень в холодильнике, ее кладут в полиэтиленовый пакет надувают его воздухом и закрепляют горловину зажимом или прищепкой.
    Чтобы продукты не примерзали к дну морозильной камеры, положите в нее пластмассовую решеточку для раковины. А чтобы быстрее разморозить холодильник, в морозилку поставьте кастрюлю с горячей водой.
      Трапилось, серед літа вийшов з ладу холодильник. Знаючи деякі секрєти зберігання продуктів, можна  певний час зарадити лихові.
     Так, сире м'ясо полежить день-два, якщо його загорнути в полотнину, добре змочену в міцному оцті.
     М'ясо, натерте лимонним соком, лишають під марлею або друшляком у прохолодному, провітрюваному місці. Воно зберігатиметься свіжим і при найбільшій спеці протягом одного-двох днів.
     М'ясо і риба тривалий час не зіпсуються, якщо їх перекласти кропивою і загорнути у вологу полотнинку. Ця порада особливо стане в пригоді рибалкам.  
     Риба в корзині з кропивою і за кілька днів не втрачає свого смаку і поживності.
     Щоб яйця тривалий час були свіжими, змажте їх смальцем чи білком, загорніть у папір або перекладіть стружкою. Корзину з ними підвісьте в прохолодному, провітрюваному місці.
     Масло досить довго буде свіжим, якщо його загорнути у пергаментний папір і покласти в добре підсолену воду. Зверху прикрити тарілкою або кришкою. Можна загорнути в полотнинку, змочену в суміші оцту і води.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua