Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 541 гостей

Заглавная arrow ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ arrow Новичку на заметку arrow Вичинка кролячих шкуок в домашніх умовах.

Вичинка кролячих шкуок в домашніх умовах.
Это полезно знать - Новичку на заметку

     Шкури вичиняють відразу після зняття. Якщо бракує часу, її можна законсервувати. Найчастіше  застосовують прісно-сухе консервування та за допомогою кухонної солі. В обох випадках шкура повинна охолонути, і її слід знежирити.
      Відмочування. Відмочування шкур провадять, коля мають справу з консервованою шкурою. Відмочування робить шкуру еластичною. Свіжознята шкура відмочування не потребує. Є чимало рецептів приготування розчину для відмочування шкур. Наводимо два з них, прості і надійні.
1. На 1 літр води беруть 60 г кухонної солі та З г хлористого цинку,
2. На літр во-(и беруть 50 г кухонної солі, 30 г бури.2 г кристалічної карболової кислоти. Співвідношення робочого розчину (з літрах) до маси вологої шкури (в кілограмах) повинно буги не менше 5:1.
      Міздрювання. Міздрювання — механічна о5робка шкури не дуже гострим ножем з матою відокремлення підшкірної клітковини та розпушування волокнистої структури самої шкурн. Це полегшує проникнення в шкуру хімічних речовин у процесі її вичинки. Міздрювання починають, коли шкура ще волога. Після відмочування її витягують з розчину, розвішують на перекладині для стікання води. Якщо хутро густе і вода затримується,  шкуру слід легко струсити та вибити палицею. Для мі здрювання шкуру розправляють на дерев'яній дошці або колоді міздрею до себе. щоб головний кінець шкури буз внизу. Хвостову частину шкури слід зафіксувати, притиснувши до колоди, і обробляти в напрямку від хвоста до голови. В ділянці міздрювання  шкуру нао'бхідіно розтягувати, щоб не створювались  складки. Під час міздрювання доцільно одягати   клейончастий фартух. Працюйте обережно, щоб на зробити надрізів на шкурі. Спочатку міздрюйте широку смугу вздовж хребта, потім розверніть шкуру на 90 градусів і міздрюйте бокові ділянки, рухаючи ніж  від хребта до боків.
      Прання та остаточне знежирення. Жирні шкури таких тварин як вівця, собака, песець, борсук, видра та інші спочатку знежирюють у спеціальному розчині, потія перуть. Шкури без надмірної жирності тільки перуть. Для прпготування знежирюючого розчину беруть 8 г столової або 5 г каустичної соди на літр теплої (25—З0 С) води. Міідрю перед знежиренням потрібно по всій поверхні шкури обробити металевою щіткою. Шкура в розчипі повніша вільно плавати. Якщо міздря топка і рівна, то шкуру достатньо випрати руками в такому ж .розчині. Через  2—3 год. міздря стане білою і рипить під пальцями. кщо розчин через 1—2 год. набуває бурого кольору, його потрібно змінити. Закінчивши знежирення, шкуру полощуть у теплій воді і перуть в розчині господарського мила (10 г на літр), або прального порошк:у (3 г на літр). Перетираючи та віджимаючи шкуру руками, ретельно перуть її до появи характерного рипіння шерсті. Потім шкуру полощуть у теплій і холодній воді, розвішують та вибивають палицею.
....... Пікелювання. Пікелювання — найвідповідальніший етап, від правильності виконання якого багато в чому залежить якість вичинки, мякість,  еластичності та міцність. Наводимо кілька простих універсальних рецептів приготування кислотного пікелю, які дають можливість вичинити будь-яку  шкуру,  змінюючи лише режим пікелювання.
Рецепт 1. До кожного літра води додають 69 г концентрованої оцтової кислоти (есенції) та 40 г кухонної солі.
Рецепт 2. До кожного літра води додають 2—3 г концентрованої сірчаної кислоти, 10 г концентрованої оцтової кислоти та 40 г кухонної солі.
На кілограм вологої шкури потрібно 5 л  пікелю, температура розчину 25— 27аС. Тривалість піколювання при періодичному помішуванні — від 5 до 48 год. залежно від товщині міздри. Пікелювання припиняють, коли міздря набуває копсистенції тугого тіста, а при її стисканні пальцями (великим та вказівним) утворюється «сушинка» — сухий, світлий горбик ромбовидної форми, що утворюється на міздрі шкури, яка знаходилась у пікелі, після її стискання пальцями. Коли стискання припинити, горбик поступово стає вологим, розрізнюється і зникає.
...... «Пролежування»..Після закінчення пікелювання шкуру злегка віджимають, скручують в рулон міздрею до міздрі оберетають вологою мішковиною і залишають для «пролежування» протягом 10—12 год. при кімнатній темпєратурі. Після «пролежування" шкуру ретельно полощуть у воді кімнатної температури, струшують кілька разів та розвішують, щоб стекла вода.
      Нейтралізація. Кислоту, що  частково  залишилась після пікелювання, потрібно нейтралізувати, інакше вичинена шкура з часом втратить міцність.  Нейтралізують 5%-ним розчином гіпосульфіту натрію (50 г на літр), що використовують у фотосправі. Застосовують тільки свіжовиготовлений розчин у співвідношенні до маси вологої шкури. (2:1). Занурену в розчин гіпосульфіту шкуру протягом 20—30 хвилин енергійно мнуть руками. потім залишають  в розчині ца 2 год. Під час нейтралізації   виділяється сірководень з  неприємним запахом, а тому приміщення необіхідно провітрювати. Після нейтралізації шкуру знову виполощіть і розвісьте, щоб стекла вода.
.      Дублення. Шкури без дублення у випадку її зволоження та під дією невисоких температур збігаються, стають нееластичними, твердими. Для дублення використовують різні хімікати, а також народні засоби —  відвар дубової кори. З хімікатів найчастіше користуються хромовокалієвим і алюмієвокалієвим щавлями, окислом хрому, формаліном. Найкращі результате дають сполуки хрому. В процесі дублення важливо періодично перемішувати шкури в розчині. Наводимо кілька універсальних рецептів, які можна використати для продублення шкур.
Рецестт 1. На кожен літр води додати 40 г кухонної солі та 15 г алюмінієвокалієвих або 20 г хромовокалієвіїх щавлів.
Рецепт 2.1 кг сухої дубойї кори варять у 5 л води протягом 30 хв. Відвар охолоджують та проціджують. На кожен літр відвару додати 30 г кухонної солі
Дублення триває  4—12 год. при температурі розчину 20—25'С. На кілограм шкури  витрачається 2 л розчину.
Після дублення прополощіть шкуру кілька разів у воді кімнатної температури та розвісьте для просихання. Потім ще досить вологу шкуру уважно обстежте з боку міздри і. якщо є глибокі або наскрізні пошкодження, зашийте їх міцною ниткою. Тепер її потрібно висушити. Шкуру, зняту трубкою або чулком, сушать на правилці, а зняту пластам — розтягують на фанерному, дерев'яному щиті або на рамці. Розтягують шкуру максимально в сторони міздрею догори. Слизьку вологу шкуру краще розтягувати з допомогою плоскогубців. Витягнута шкура не повинна мати складок. Фіксують шкуру в розтягнутому положенні за допомогою цвяхів, котрі забивають, відступивши від краю міздри на 10 мм, один від одного на 10 см. Сушать шкуру при температурі зовнішнього середовища 25—30°С в приміщенні. що до5ре провітрюється. На сонці та поблизу печей, камінів, батарей та рефлекторів сушити не можна. Нормально просушена міздря подібна до картону середньої щільності.
      Відволожування. Відволожування потрібне для того, щоб помякшити .міздрю висушеної шкури і таким чином підготувати її до наступної обробки-«розбивки». Якщо  шкура тонка, то можна і не відволожувати, а відразу приступити до «розбивки». У такому разі шкура повинна бути злегка волога. Саме ж відволоження роблять, змочуючи міздрю  1—3%-ним водним розчином карболової кислоти за допомогою щітки а5о квача. Потім шкуру складають по хребту вдвоє міздрею  всередину,  тісно скачують у рулон, який обгортають зволоженою мішковиною, кладуть у целофановий мішок і залишають на добу під гнітом. Після відволожування міздря  стає м'якою по всій поверхні 1 швидко сохне. Коли вона стане майже суха, приступайте до «розбивки».
      «Розбивка». «Розбивка» необхідна для розм'якшування шкури, її протягують поверхнею міздри через спеціальні пристосування: металеве кільце, вилка або край стола, оббитий металом. Спочатку шкуру протягують по хребту від хвоста до голови, потім від хребта до боків і закінчують «розбивку» краями. Маленькі шкури мэжна «розбивати», розминаючи їх руками без всяких пристосувань. «Розбивати» шкуру потрібно досить тривалий час, поки міздря стане м'якою та еластичною.
      Зачищення.  Зачищення (остання операція вичинки) надає поверхні міздри однорідності і рівності. Шкуру кладуть на міздрювальну колоду, покриту двома-трьома шарами мішковини, і наждачним папером або пемзою обробляють міздрю, поки вона стане молочного кольору і рівною. Якщо користуєтесь наждачним папером, то ним краще обгорнути брусок пінопласту, а якщо пемзою то на руку надіньте старі рукавицю.
       Прожирування.  Відразу після зачищення шкуру необхідно прожирувати, що збереже її еластичність і запобіжить пересиханню. Жирувальну емульсію готують з розрахунку: господарського мила 25 г, касторового (рицинового) масла 20 г та 1 г бури на 1 літр води. Спочатку доводять до кипічня воду і розчиняють в ній мило, потім додають касгорове масло та буру. Касторове масло можна замінити свинячим топленим жиром (ЗО г). Такою емульсією намащують один раз міздрю шкури до повного висихання Після жирування шкуру злегка вибивають палицею (маленьку струшують), шерсть розчісують  гребінцем або металевою щіткою.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua