Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 270 гостей

Заглавная arrow Любознательным arrow Хочу все знать arrow Цікаве про рослини

Цікаве про рослини

      У Центральній Америці росте ароматичне дерево флоріфундія. Запах цього дерева навіює сон, тож іншими снодійними засобами місцеві жителі майже не користуються.
      У саванах Західної Африки росте дерево саркоцефалюс. Його недарма називають деревом-аптекою: настій із його кори застовують у лікуванні малярії й недокрів’я, а також у разі блювотіння й шлункових болів. Відвар із деревини сприяє травленню. Жуйка з кори допомагає за зубного болю. Висушена кора саркоцефалюса характеризуються знезаражуючими властивостям слугують для присипання ран. Цей препарат відомий під назвою африканської хіни.
      Братки можна назвати метальним знаряддям у світі квітів. Вони і належать до групи рослин, які називають балістами за те, що немов вистрілюють, коли викидають своє насіння. Грецьке слово «бало» має значення «кидати». Дозрілі коробочки братків, схожі на ліхтаррики, що піднімаються і розкриваються вигляді трьох човників. Стулки, підсихаю' видавлюють насінини назовні, і ті, як маленькі снаряди, вилітають на відстань, що значно-перевищує розміри самої квітки. Так родичка братків лісова фіалка вистрілює насінні радіусі 1 м
      Деякі кактуси (наприклад, такий вир Карнегія) можуть накопичувати в своїх м'ясистих стеблах до 3 тонн води. Це найбільш жаростійкі рослими на Землі. Завдяки накопиченій волозі вони виживають навіть за 60-градусноі спеки. У результаті еволюції “мешканці” пустель перетворилися на я резервуари з водою. Вона міститься в стовбурі. А листя — на колючки, оскільки ця форма випаровує найменшу кількість вологи Також для зменшення випарів стовбури сукулентів покриті восковим нальотом.
      Орхідеї — найбільш різноманітні в своїх забарвленнях у порівнянні з іншими квітами. Стараннями природи і селекціонерів з'явилися орхідеї майже всіх кольорів веселки і не тільки. Є навіть зелені і чорні орхідеї. Ось тільки чомусь селекціонери не змогли поки вивести синю квітку. А спроби Карла Ліннея описати величезну родину орхідей, наштовхнули великого Чарльза Дарвіна на ідею про всезагальну еволюцію.  Сама назва квітки ~ «орхідея» — походить від грецького слова «орхіс». У перекладі воно означає «яєчко» (мається на увазі людини або будь-якого ссавця). Річ у тім, що форма коренів орхідей деяких видів нагадує цей орган. А найдорожча квітка цього виду (Л вартість 5000 $) — це Золота Орхідея. Вона росте r Малайзії на горі Кіна-балу і зацвітає перший раз у 15-річному віці.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua