Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 251 гостей

Заглавная arrow ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ arrow Сам себе лекарь arrow Сам себе лекарь arrow Лікувальні олії: кедрова, ріпакова

Лікувальні олії: кедрова, ріпакова
Это полезно знать - Сам себе лекарь

Кедрова олія
      Це – унікальний продукт, аналогів якому не існує. Його синтез неможливий. А смак олії та неперевершений аромат не залишають нікого байдужим. Цей делікатесний і корисний продукт використовують для салатів, овочевих страв, каш, холодних і гарячих закусок. Для надання кращого смаку кедрову олію також рекомендують додавати в пухке тісто.
      Вона містить вітаміни А, В1, В2, РР, B6, D, Е, F, К. Наприклад, за вмістом вітаміну Е, який сприяє зниженню холестерину в крові та відіграє незамінну роль в усіх репродуктивних процесах, — кедрова олія в п'ять разів перевищує оливкову. А вітаміну F у кедровій олії втричі більше, ніж у препаратах на основі риб'ячого жиру, які пропонує фармацевтична промисловість.
      У народній медицині кедрова олія вважають ефективним терапевтичним засобом для профілактики та лікування багатьох хвороб, її рекомендують людям, які живуть у великих містах, в екологічно забруднених районах.
      Регулярне вживання кедрової олії нормалізує діяльність нервової системи та обмін речовин, відновлює сили організму, підвищує імунітет та сприяє покращенню зору, очищає організм від радіонуклідів та важких металів, запобігає облисінню, вона корисна дітям для повноцінного росту та гармонійного формування організму, забезпечує профілактику захворювань шлунково-кишкового тракту, відіграє важливу роль для нормального перебігу вагітності.
       Як бачите, ця олія дійсно є справжнім помічником людини. І, зауважте, вона не має протипоказань та побічної дії. При внутрішніх захворюваннях приймають 1-2 ч. ложки за півгодини-годину до іди три рази на день. Для профілактики хвороб дітям віком від 12 років та дорослим — по 1 ч. ложці тричі на день під час іди.

Ріпакова олія – проти тромбоутворення.
      Значна кількість гліцеринів, що входять до її складу, мають здатність знижувати і регулювати вміст холестерину в крові людини. Саме це допомагає запобігти серцево-судинних захворювань, зменшує загрозу тромбоутворення.
      Порівняно з оліями інших культур та жирами тваринного походження ріпакова олія якісно перважає їх тим, що у своєму складі має найменше насичених жирних кислот.

Оливковое  масло
      — ценный продукт питания. Оно быстро усваивается организмом, стимулнрует аппетит и деятельность желчного пузыря. Рекомендуется при расстройствах кишечника, защищает стенки капнлляров. По сравнению с другими растительными маслами при умеренном нагреве не претерпевает существенных изменений н не содержит токсичных веществ.  Масло можно использовать для пассерования и жарений. Хранят в холодильнике.
См. также Облепиховое масло

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua