Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 222 гостей
Ліки з дуба

      1 ч. ложку подрібнених гілочок дуба залийте 1 склянкою окропу, добре закутайте, нехай настоюється доти, доки не прочахне. Процідіть і використовуйте для полоскання від усіх запалень слизової оболонки. Можна робити компреси: скласти бинт учетверо, вимочити в настої і прикласти до ясен.

      До полоскання і компресів можна додати меду: 1 ч. ложку — на 1 склянку настою. Або краще після полоскання з'їсти 1 ч. ложку меду Тоді бактерицидна дія дуба іще більше підсилюється.

      Полоскання з кори або гілочок дуба, крім того що дужр ефективне, є цілком безпечним: не подразнює, не пече, приємне на смак. І якщо захворювання остаточно вилікуване за допомогою дуба, то вже не повернеться, бо таке лікування настільки ж стійке і надійне, як і саме дерево.

      Дубову кору широко використовують і при жіночих захворюваннях. Вона до того ж має здатність зупиняти кровотечі — носові, маткові, шлункові, легеневі та будь-якою іншого походження. Особливо ж вона показана жінкам, у яких е маткові кровотечі, порушення місячних.

      Від кровотечі. 1 ч. ложку подрібненої кори з гілочок залийте 2 склянками перевареної води кімнатної температури, настоюйте 8 год., процідіть, а тоді додайте таку ж кількість червоного вина, скільки вийшло настою. Упродовж дня потрібно випивати 2 склянки настою, можна по 0,5 склянки 4 рази на день або ж ковтками.

      Цілющими є й жолуді. З них роблять ліки для жінок у клімактеричний період: жолуді потрібно почистити, подрібнити, краще змолоти на борошно, вживати у сухому вигляді на кінчику ножа або чайної ложки 

См. также Лекарственные растения

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua