Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 196 гостей
Шарлоты и малаи

ШАРЛОТКА 3 ЯБЛУК
      1 білий батон, 2 яєць, 1 склянка молока, 10 яблук, 100 г цукру, 50 г вершкового масла, 1/2 ч ложки кориці.
      Порізати батон на тоненькі грінки і вмачати їх у збиті з молоком яйця. Грінки посипати цукром з корицею, Дно і стінки змащеної жиром каструлі вистелити грінками, а середину наповнити почищеними і пошаткованими яблуками, посипати Їх цукром і корицею, накласти кусочками вершкове масло. Прикрити грінками і пекти в гарячій духовці (200е) протягом 30–40 хвилин. Холодну шарлотку викласти на тарілку і посипати цукром.
                     *   *   *
      1 білий батон, 1,5 кг яблук, 100 г цукру, 50 г вершкового масла.
      З яблук і цукру зварити густе повидло.
      Каструлю, змащену жиром, вистелити тонко нарізаними грінками з черствого батона. Грінки попередньо змочити маслом. Середину каструлі наповнити повидлом і прикрити грінками. Пекти в гарячій духовці (200°) протягом 30–40 хвилин. Холодну шарлотку викласти на тарілку і посипати цукром.
     
МАЛАЙ 3 ПОВИДЛОМ
      300 г кукурудзяного борошна, 3 склянки молока, 150 г цукру, 50 г вершкового масла, 6 яєць, цедра з 1 лимона, 150 г повидла з слив.
      Запалити борошно гарячим молоком, добре розтерти, щоб не було грудочок. Розтерти масло з цукром, жовтками і лимонною цедрою. Весь час вимішуючи, додавати по ложці запареного борошна. Коли утвориться однорідна маса, вимішати її з піною збитих білків, розлити у дві посипані сухарями тортівниці і пекти в гарячій духовці (210–250°) протягом 1 години. Перекласти повидлом.
     
МАЛА Й 3 СОУСОМ
      Тісто: 150 г кукурудзяного борошна, 150 г пшеничного борошна, 1/2 склянки молока, 4 білки, 150 г цукру, 100 г вершкового масла, 1/2 ч. ложки соди, 2–3 каплі лимонної есенції.
      Соус; 4 жовтки, 100 г цукру, 1 склянка молока, 1 ст. ложка борошна, ваніль,
      Масло збити з цукром, щоб утворилася піна, вимішати її з кукурудзяним І пшеничним борошном, залити молоком з содою і знову старанно вимішати. Додати 2–3 каплі лимонної есенції, вимішати з піною збитих білків і накласти у тортівницю, змащену жиром і по-сипану сухарями. Пекти в гарячій духовці (210–250°) протягом 45 хвилин. Спечений малай полити соусом.
      Соус приготувати так: розтерти жовтки з цукром, ваніллю і борошном, влити гаряче молоко і поставити на вогонь. Коли соус почне густішати, не доводячи до кипіння, зняти його з плити і поставити на холод.
     
МАЛАЙ 3 СИРОМ
      100 г кукурудзяного борошна, 150 г сиру, 4 яєць, 150 г
      цукру, 1/2 склянки кислої сметани.
      Жовтки розтерти з цукром, всипати перетертий через сито сир, влити кислу сметану, всипати кукурудзяне борошно, додати кілька капель лимонної есенції. Все разам старанно вимішати і залишити на ЗО хвилин. Потім масу вимішати з піною збитих білків, накласти у змащену і посилану сухарями форму і пекти в гарячій духовці (210–250°) протягом 1 години.
    
Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua