Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 144 гостей
Заварное пирожное

БУЛОЧКИ «ПТИСІ» ЗАВАРНІ
     Тісто: 1 склянка розтопленого вершкового масла, І склянка води. 1 склянка борошна, 4 яєць, на кінець ножа солі.
     Креми: заварний–3 яєць, 50 г цукру, 1/2 склянки молока, 1 ст. ложка борошна, 1 ч. ложка вершкового масла, ваніль;
з сметани–1 склянка сметани, 100 г цукру, ваніль.
     Помадка: 300 г цукру, 1/2 склянки води, 1 ст. ложка оцту, 50 г шоколаду або какао, 1 ч. ложка вершкового масла, ваніль.
     До гарячого розтопленого масла долити гарячої води і закип'я-
тити. Зняти з вогню і потроху засипати борошно, весь час старанно вимішуючи, доки утвориться однорідна маса. Знову поставити її на слабкий вогонь і підігрівати, вимішуючи, поки маса не втратить запаху борошна. Тоді додавати яйця (по одному), добре вимішуючи. Тісто посолити, вимішати і .поставити на годину в холодне місце, щоб загусло. Потім тісто набирати ложкою, виробляти кульки завбільшки з горіх, складати їх на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 20 хвилин. Перші 10 хв. духовку не відчиняти, бо тісто осяде. Коли спечені кульки затверд-
нуть, надрізати кожну гострим ножем і наповнити кремом чи збитою сметаною.
      Спечені і висушені кульки можна вмочати в шоколадну помадну і зліплювати по дві.
      З  цього тіста можна пекти трубочки і бублики. Трубочки: накладаємо тісто па змащений жиром лист у вигляді батончиків, а як спечуться, надрізаємо і начиняємо кремом. Бублички: тісто виливаємо на лист за допомогою кондитерського мішечка. Коли спечуться, посипаємо цукром-пудрою,
     Крем приготувати так: заварний – розтерти жовтки з цукром, ваніллю, додати борошно, масло. Все це розвести гарячим молоком і поставити на вогонь, але до кипіння не доводити. Коли маса загусне, зняти її з вогню, додати піну з одного білка і старанно вимішати. Начиняти кульки холодним кремом; з сметани–сметану охолодити, а потім на холоді збивати, щоб згусла, ложкою додаючи цукор-пудру з ваніллю. Начиняти кульки перед подачею на стіл.
     Помадку приготувати так: цукор залити гарячою водою, оцтом, накрити і варити. Якщо краплина сиропу, спадаючи з ложки, тягне за собою нитку, тоді додати зігрітий шоколад або заварене з 2–3 ст. ложками води какао. Зняти з плити, додати масло, ваніль.

ЯБЛУКА У ЗАВАРНОМУ ТІСТІ
     Тісто: 1 склянка розтопленого вершкового масла, 1 склянка води, 1 склянка борошно, 4 яєць, на кінець ножа солі. Начинка: 1 кг яблук, 1 ст. ложка варення.
     До гарячого розтопленого масла долити гарячої води і закип'ятити. Зняти з вогню і потроху засипати борошно, весь час старанно вимішуючи, доки утвориться однорідна маса. Коли маса остигне, знову поставити її на слабкий вогонь і вимішувати, поки не втратить запаху сирого борошна. Тоді додавати яйця (по одному) і добре вимішувати. Тісто посолити, вимішати і поставити в холодне місце, щоб загусло.
     Невеликі яблука почистити, вибрати серцевину, а замість неї накласти варення. Начинені яблука обліпити заварним тістом і скласти на змащений лист. Пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 45 хвилин. Спечені яблука посипати цукром-пудрою.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua