Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 96 гостей
Сухари

СУХАРІ ЗВИЧАЙНІ
      500 г борошна, 1 склянка молока, 1 жовток, 20 г дріжджів, 50 г вершкового масла .або маргарину, 1 ст. ложка цукру, на кінець ножа солі.
     Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і, коли почнуть бродити, влити в посуд з борошном, додати жовток, розтертий з цукром, сіль. Замісити тісто, накрити, а коли підійде, виробити вузький батон. Знову поставити в тепле місце, а як підійде вдруге, змастити білком і пекти в гарячій духовці (230–240°) протягом 30 хвилин. Можна батон змастити спочатку вершковим маслом, а як зарум'яниться – яйцем і продовжувати пекти. Після остигання батон розрізати гострим ножем на скибки і поставити в духовку для засушування.

СУХАРІ 3 ТІСТА, ЩО БРОДИТЬ У ВОДІ
     1 кг борошна, 2 склянки вершків або молока, 1 склянка топленого масла, 50 г дріжджів, 4 жовтки, 250 г цукру, сіль.
     Дріжджі розвести в теплому молоці або вершках з 1 ст. ложкою цукру і, коли почнуть бродити, влити в посуд з борошном. Додати топлений жир і вимісити. Тісто зав'язати в салфетку, намочену в холодній воді, але не щільно, щоб воно могло рости. Салфетку з тістом опустити у відро з водою кімнатної температури. Як тісто підросте, воно випливе. Тоді викласти його в посуд для тіста, додати розтерті з цукром жовтки, сіль і місити, підсипаючи борошна стільки, щоб тісто було досить круте. Добре вимісивши, накрити і поставити в тепле місце. Коли підійде, виробити вузенькі батони і викласти їх на змащений жиром лист. Коли батони на листі підійдуть, змастити їх яйцем і пекти в гарячій духовці (230–240°) протягом 30 хви–лин. Після остигання розрізати на скибки і поставити в духовку для
засушування.

СУХАРІ МОРШИНСЬКІ
      1 кг борошна, 2 склянки молока, 50 г дріжджів, 100 г вершкового масла або маргарину, 100 г цукру, 1 ч. ложка солі,
      Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і, коли розчина почне бродити, влити в посуд з борошном, посолити, влити розтоплений жир і замісити тісто. Якщо борошно надто сухе і тісто буде дуже густе, тоді слід підлити ще молока. Коли тісто замішане, поділити його на вузенькі батони, викласти на застелений промащеним папером лист, зверху надрізати навкіс ножем, накрити салфеткою і поставити, щоб підійшло. Тоді змастити яйцем і пекти в гаря–чій духовці (230–240°) протягом 30 хвилин. Після остигання батони порізати на скибки і висушити в духовці.

СУХАРІ 3 ПОМАДКОЮ
      Тісто: 1 кг борошна, 2 склянки молока, 3 жовтки, 50 г дріжджів, 100 г вершкового масла або маргарину, 100 г цукру, 1/2 ч. ложки солі.
      Помадки: жовткова – 2 жовтки, 50 г цукру-пудри ваніль; білкова–2 білки, 150 г цукру-пудри, 10 г крохмалю.
      Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і, коли почнуть бродити, влити в посуд з борошном, додати розтерті з цукром жовтки, розтоплений жир і замісити тісто. Накрити його і поставити в тепле місце, щоб підійшло. Після цього виробити два вузькі батони, надрізати їх навкіс ножем, накрити і знову дати їм підійти. Тоді змастити яйцем і пекти в гарячій духовці (230–240°) протягом 40 хвилин. Після остигання розрізати на скибки і висушити в духовці. Сухарі покрити помадкою, скласти на лист і поставити в теплу духовку. Вийняти з духовки, коли жовткова помадка висохне і зарум'яниться (150°), а якщо білкова – то коли вона підсохне.
      Помадку приготувати так: жовткову – жовтки розтерти з цукром і додати ваніль; білкову – з білків збити круту піну, розтерти з цукром і картопляним крохмалем.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua