Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 100 гостей
Суфле

СУФЛЕ
      Суфле – це повітряний солодкий пиріг. Приготовлену масу накладаємо на фарфорову тарілку, добре змащену вершковим маслом, і випікаємо в гарячій духовці (200°) протягом 15–20 хвилин до \ світло-золотистого кольору. Спечене суфле швидко осідає, тому печемо його перед подачею на стіл. Суфле зберігати не можна.
     
СУФЛЕ ЯБЛУЧНЕ
      1 кг кислих яблук, 4 білки, 300 г цукру, 100 г абрикосового чи малинового джему.
      Яблука спекти, вибрати з них м'якуш І вимішати його з 5 ст. ложками цукру. Цю масу викласти на фарфорову тарілку, добре змащену вершковим маслом, зверху накласти абрикосовий або малиновий джем, покрити піною збитих з рештою цукру білків і зразу поставити в гарячу духовку (200°) на ЗО хвилин. Піна повинна зверху висушитися, а верх яблучної маси злегка припектися.
                *   *   *     
      1 ке яблук, 2 ст. ложки варення, 5 білків, 150 г цукру, 50. г посічених горіхів, кориця.
      З яблук чайною ложечкою обережно вибрати серцевину, почистити їх і обварити в підсолодженій воді. Обварені яблука начинити варенням, посипати цукром, скласти на вогнетривку тарілку, змащену вершковим маслом, покрити піною збитих з цукром білків, Посипати корицею з посіченими горіхами і пекти в теплій духовці (180°) протягом 15–20 хвилин.
                  *   *   *     
      1/2 кг яблук, 50 г цукру, 50 г вершкового масла, 4 яєць, 1 склянка мелених білих сухарів, цедра з 1/2 лимона.
      Яблука почистити, пошаткувати, влити 2 ст. ложки води і сту-шити. Масло розтерти з цукром, вимішати із звареними яблуками і винести на холод. До охолодженого мармеладу додати розтерті жовтки, потім піну збитих білків і сухарі і швидко збивати протягом З хвилин, поки маса не зробиться пухкою. Тоді викласти її на та-рілку, змащену вершковим маслом. Пекти в гарячій духовці (200°) 1 годину. Готове суфле накрити, щоб не обсохло.
     
СУФЛЕ ЯГІДНЕ
      250 г суниць або малини, 250 г цукру, 6 білків.
      Стиглу малину чи суниці перетерти крізь сито, посипати цукром і збити з 2 білками. Окремо збити піну з 4 білків, вимішати її з приготовленою масою, викласти на фарфорову тарілку, змащену вершковим маслом і пекти в теплій (180°) духовці протягом ЗО хвилин,. Коли маса підійде, значить, суфле готове.            .
    
 СУФЛЕ АБРИКОСОВЕ
      150 г сушених абрикосів, 8 свіжих або консервованих абрикосів, 50 г цукру, 4 білки:
      Сушені абрикоси кілька хвилин варити у 1/2 склянки ВОДИ. Коли вони зм'якнуть, перетерти їх крізь сито, додати цукор і зварити мармелад. З білків збити круту піну, додати мармелад і збивати до утворення пухкої маси. Цю масу у формі піраміди викласти на фарфорову тарілку, змащену вершковим маслом, посипати цукром, поставити у гарячу духовку (200°) і запекти протягом 15–20 хвилин.
     
СУФЛЕ 3 СУШЕНИМИ СЛИВАМИ
      500 г сушених слив, 6 білків, 260 г цукру, 1/2 лимона.
      Сушені сливи добре вимити і зварити.Відділити кісточки, вибрати з них ядра, зняти плівку і дрібно посікти. Сливи перетерти крізь сито і вимішати з посіченими ядрами, цедрою і соком з лимона. 3 білків і цукру збити круту піну, вимішати з приготовленою масою і викласти на фарфорову тарілку, змащену вершковим маслом, Посипати цукром і пекти в теплій духовці (180°) протягом 20 хвилин.
     
СУФЛЕ 3 ВАРЕННЯМ
      2 ст. ложки малинового чи полуничного варення, 4 білки, 100 г цукру.
      З білків і цукру збити круту піну, додати варення і ще збивати протягом ЗО хвилин, щоб варення рівномірно змішалось з піною. Цю масу викласти на змащену вершковим маслом фарфорову тарілку і пекти в теплій духовці (180°) протягом 15 хвилин.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua