Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 124 гостей
Струдли

СТРУДЕЛЬ
     Борошно просіяти на дошку, зробити посередині заглиблення, вбити туди яйце, влити теплу воду і замісити тісто такої густоти, як на вареники. Місити, поки не з'являться пухирці. Тісто розділити на дві частини і накрити нагрітою каструлею, на яку поставити чайник з гарячою водою, і залишити на дві години, щоб тісто добре зігрілось. На столі поставити догори дном тарілку, застелити скатертиною, посипати її борошном. Одну частину вигрітого тіста посипати борошном, трохи розкачати, накласти на покриту скатертиною тарілку, слідкуючи, щоб не зморщилося. Потім обома руками розтягувати тісто навколо тарілки до товщини цигаркового паперу, густо посипаючи борошном, щоб не рвалося. Це краще робити вдвох. Щоб тісто не липло, руки треба вмочати у борошно. Коли тісто розтягнулось, вийняти з-під нього тарілку, краї тіста обрізати ножицями і дати просохнути. Якщо воно вже не липне до рук, можна накладати начинку. Притримуючи кінці скатертини, скрутити тісто в рулет, підрізати за розміром листа, покласти на змащений листі пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 30 хвилин. Так само зробити струдель і з другої частини тіста. Спечений струдель нарізати на порції і посипати цукром-пудрою з ваніллю.

СТРУДЕЛЬ 3 ЯБЛУКАМИ
     Т і с то: 250 г борошна, 1 яйце, 3/4 склянки Теплої води.
     Начинка: 1 кг яблук, 100 г цукру, 1/2 склянки мелених білих сухарів, 100 г вершкового масла або маргарину, 1 ст. ложка кориці.
     Замісити тісто, розтягнути, а як просохне, посипати тонко пошаткованими яблуками, цукром з корицею, сухарями і накласти кусочки вершкового масла або маргарину. Скрутити рулет і покласти на змащений жиром лист. Пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 30 хвилин. Спечений струдель порізати на порції, посипати цукром-пудрою.

СТРУДЕЛЬ 3 СЛИВАМИ, ВИШНЯМИ, ЧЕРЕШНЯМИ
     Тісто: 250 г борошна, 1 яйце, 2/4 склянки теплої води.
     Начинка: 500 г слив, 100 г цукру, 50 г вершкового масла або маргарину, 1 ч. ложка кориці, 2–3 ст. ложки мелених білих сухарів.
    Замісити тісто, розтягнути, а як просохне, покласти покраяні на соломку сливи, або вишні, або черешні без кісточок, посипати цукром з корицею, сухарями, підсмаженими на маслі, скрутити рулет, покласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 30 хвилин.
На начинку можна використати і сушені сливи, які треба намочити, вибрати з них кісточки і з цукром стушити,

СТРУДЕЛЬ 3 СИРОМ
     Тісто: 250 г борошна, 1 яйце, 3/4 склянки теплої води.
     Начинка: 250 г сиру, 100 е цукру, 1/2 ч. ложки кориці, 50 г ізюму, 2 яєць, 50 г вершкового масла.
     Замісити тісто, розтягнути, просушити, накласти сиркову масу, скрутити рулет, покласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (200–210°) протягом 30 хвилин.
     Начинка: розтерти сир з цукром, маслом, додати яйця, виміша–ти з промитим ізюмом І корицею. До магазинної сиркової маси треба додати яйця, вершкове масло, обережно вимішати, щоб не подушити ізюму.

СТРУДЕЛЬ 3 МАКОМ
     Тісто: 250 г борошна, 1 яйце, 3/4 склянки теплої води.
     Начинка: 400 г маку, 150 г цукру, 50 г. вершкового масла, 3 білки, 2 ст. ложки манної крупи, ваніль.
     Спарений у кількох водах мак відцідити, розтерти, додати цукор, масло і білки, манну крупу, ваніль і вимішати. Начинку накласти на розтягнуте і просушене тісто, скрутити рулет, покласти на змащений жиром лист. Пекти в гарячій духовці (200–210°) протягом 30 хвилин.

СТРУДЕЛЬ 3 ГОРІХАМИ ТА ІЗЮМОМ
     Тісто: 150 г борошна, 1/4 склянки теплої води. Начинка: 200 г горіхів, 100 г ізюму.
     Помадка: 150 г цукру, 1/2 склянки води, ваніль або сік з 1/2 лимона.
     Замісити тісто з борошна і води. Місити до появи пухирців. Поділити на 3 частини, розтягнути, змастити олією і накласти посічені горіхи та ізюм. Скрутити рулет, покласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 30 хвилин. Спечений струдель покраяти на порції, покласти на тарілку і залити холодною густою помадкою.
     Помадку приготувати так: цукор залити гарячою водою, накрити і варити доти, поки капля сиропу, спадаючи з ложечки, потягне за собою нитку. Тоді додати ваніль або лимонний сік.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua