Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 90 гостей
Слойки

СЛОИОНі РУЛЕТИКИ НА ДРІЖДЖАХ
     Тісто; 250 г борошна, 20 г дріжджів, 2–3 ст. ложки молока, 1 ч, ложка цукру, 2 жовтки, 1/2 склянки сметани, 100 г вершкового масла або маргарину, на кінець ножа солі.
     Начинка: горіхова–150 г мелених горіхів, 150 а цукру, 2 білки, 2 ст. ложки мелених білил сухарів; макова–і/д склянки маку, 100 г цукру, 2 яєць, 50 г ізюму, 1/2 ч. ложки кориці.
     Розвести дріжджі у теплому молоці з 1 ч. ложкою цукру і 1 ч. ложкою борошна. Коли розчина почне бродити, влити у посуд з борошном, додати жовток, сметану, посолити і замісити некруте тісто, Накрити його тарілкою на 1 годину. Після цього розкачати корж завтовшки 1 сантиметр, на нього покласти масло, загорнути у вигляді конверта, розкачати від себе, не натискаючи. Попудрити борошном, скласти втроє і знову розкачати. Цю операцію повторити 3–4 рази. Тоді розкачати, нарізати смуги завширшки 8 сантиметрів, накласти посередині горіхову масу, джем, мак, скрутити рулет, порізати його на частинки завдовжки 8–10 сантиметрів, покласти на змащений лист і пекти в гарячій духовці (240–250°) протягом 20 хвилин. Ще гарячі рулетики посипати цукром-пудрою з ваніллю. Начинку приготувати так: горіхову–білки і цукор вимішати з меленими горіхами, сухарями і накласти на тісто; макову – мак запарити у кількох водах, відцідити, розтерти або змолоти тричі на м'ясорубці, додати цукор, корицю, вимішати з яйцями І накласти ня тісто.

СЛОЙКИ 3 ЯБЛУЧНИМ ДЖЕМОМ
     Тісто: 400 г борошна, 200 г вершкового масла або маргарину, 1 яйце, 1 ст. ложка оцту, 2–3 ст. ложки молока, на кінець
ножа солі.
     Начинка: 1 кг яблук, 300 г цукру, кориця.
     Приготувати слойоне тісто (див. "Тісто") і спекти два коржі.
     Начинку приготувати так: почистити яблука, пошаткувати, стушити з цукром, додати корицю. Коли маса загусне, охолодити, змастити нею корж, накрити другим коржем, покраяти гострим ножем на рівні квадрати, посипати цукром-пудрою з ваніллю.

ЯБЛУКА В СЛОИОНОМУ ТІСТІ
      Тісто: 300 г борошна. 150 г вершкового масла або маргарину, 1 яйце, І ст. ложка оцту, 2–3 ст. ложки молока, на кінець ножа солі.
      Начинка: 500 г яблук, 50 г цукру-
     Приготувати слойоне тісто (див. «Тістечка «Наполеон»), тонко розкачати, покраяти на квадрати. Яблука почистити, розрізати кожне пополам, вибрати зернятка і покласти плоским боком на тісто. Зібрати докупи кути квадрата і зліпити білком. Змастити яйцем. Покласти на лист і пекти в гарячій духовці (240–250°) протягом 20–25 хвилин. Ще гарячі слойки посипати цукром-пудрою з ваніллю.

СЛОЙОН1 ТРУБОЧКИ 3 КРЕМОМ
     Тісто: 300 г борошна, 150 г вершкового масла або маргарину, 1 яйце, 1 ст. ложка оцту, 2–3 ст. ложки молока, на кінець ножа солі.
     Крем: заварний–100 г вершкового масла. 50 г борошна, '1 склянка молока, 100 г цукру, 4 жовтки, ваніль; білковий – 3 білки. 300 г цукру, 1 склянка води, 1/2 ст. ложки оцту, сік з 1 лимона.
     Приготувати слойоне тісто, розкачати шаром, як на вареники, викраяти смужки 3х30 сантиметрів. Смужки навивати на конусні металеві трубочки  так, щоб кожний новий виток находив на попередній, змастити яйцем або водою, посипати цукром-піском, скласти на лист і пекти в дуже гарячій духовці (240–250°) протягом 20 хвилин. Спечені трубочки обережно зняти з металевої трубки обмотаною рушником рукою і скласти на дошку. Коли охолонуть, начиняти заварним кремом, кремом з сметани або білковим кремом.
     Білковий крем приготувати так: цукор залити гарячою водою, оцтом, накрити і варити. Коли капля сиропу, спадаючи з ложки, потягне за собою нитку, сироп готовий. Збити з білків круту піну і, збиваючи її, вливати в неї тоненьким струмочком сироп. Коли утвориться однорідна маса, суміш поставити у посуд з киплячою водою і збивати доти, поки піна загусне. Тоді зняти з вогню і продовжувати збивання. Коли крем охолоне, додати до смаку лимонний сік, щоб крем був кислуватим..

СЛОЙОН1 ТРУБОЧКИ ГОРІХОВІ
     Тісто: 300 г борошна, 150 г вершкового масла або маргарину, 1 яйце, 1 ст. ложка оцту, 2--3 ст; ложки молока, на кінець ножа солі.
     Начинка: 200 г мелених горіхів, 150 г цукру, 1/2 склянки молока, ваніль.
     Замісити слойоне тісто, тонко розкачати, нарізати квадрати розміром 8)<8 сантиметрів. На середину кожного квадрата накласти горіхову масу, скрутити рулет, змастити яйцем, посипати цукром-піском і пекти в гарячій духовці (240– 250°) протягом 20 хвилин.
     Начинку приготувати так: мелені горіхи розтерти з цукром, молоком, ваніллю. Можна додати 2–3 столові ложки мелених білих . сухарів, щоб маса була такої густоти, як сметана.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua