Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 131 гостей
Рулеты

РУЛЕТ БІСКВІТНИЙ 3 ДЖЕМОМ
     Тісто: 100 г борошна, 4 яєць, 150 г цукру. Начинка: 250 г джему.
     Збити білки з цукром, вимішати з жовтками, а потім з борошном. Цю масу вилити півторасантиметровим шаром на застелений про–мащеним папером лист. Пекти в гарячій духовці (210–220°) протя–гом 15 хвилин, стежачи, щоб не пересушити. Спечене тісто змастити джемом. Папір підняти за один край, і тісто скрутиться у вигляді рулета, який завинути цим папером. Коли рулет остигне, посипати його цукром-пудрою і порізати навкіс.

РУЛЕТ ГОРІХОВИЙ
     Тісто: 5 яєць, 150 г цукру, 100 г мелених горіхів, 50 г мелених білих сухарів.
     Крем: 100 г борошна, 150 г вершкового масла, '/г склянки кави з молоком, 2 яєць, 50 г цукру, 50 г посічених горіхів.
     Помадка: 150 е цукру, 1/3 склянки кави з молоком, 1 ч. ложка вершкового масла.
     Збити білки з цукром і, вимішуючи, додати жовтки, мелені горі–хи і сухарі. Тісто вилити на лист, застелений промащеним папером. Пекти в теплій духовці (190–200°) протягом 15 хвилин. На спечений корж накласти джем. Папір підняти за один край, і тісто скрутиться у вигляді рулета. Покрити його помадкою і посипати посіченими го–ріхами.
     Крем приготувати так: підсмажити борошно з 50 г масла, влити каву з молоком і добре розтерти, щоб не було грудочок. Додати роз–терті з цукром жовтки, старанно вимішати, охолодити, додати решту вершкового масла, ваніль і добре втерти.
     На помадку зварити сироп з цукру і кави з молоком «до нитки», тобто щоб крапля сиропу, спадаючи з ложки, потягнула за собою нитку. Тоді додати масло, ваніль і розтирати. Коли загусне, змастити рулет.

РУЛЕТ ШОКОЛАДНИЙ
     Тісто: 2 ст. ложки борошна, 6 яєць, 150 г цукру, 100 г мелених горіхів, 100 е шоколаду.                               '
     Крем; 200 г'мелених горіхів, 200 а цукру, 1/2 склянки молока.
     Помадка: 100 г цукру, 100 г шоколаду або 1 ст, ложка какао, 1/2 ст, ложки оцту.          
     Збити білки з цукром і, весь час вимішуючи, додавати жовтки, мелені горіхи, тертий шоколад, борошно. Приготовлене тісто вилити на застелений промащеним папером лист і пекти в теплій духовці (190–200°) протягом 15–20 хвилин. Спечений корж змастити на–чинкою і за допомогою паперу, яким застелений лист, скрутити ру–лет. Рулет посипати цукром-пудрою з корицею або покрити помадкою.
     Для приготування крему треба мелені горіхи розтерти з цукром, молоком і ваніллю до густоти сметани, підігріти, не доводячи до ки–піння, щоб цукор розпустився, і дати охолонути.
     Помадку приготувати так: зварити сироп з цукру, води й оцту «до нитки» (див. «Рулет горіховий», стор. 46), додати тертий шоко–лад або 1 ст. ложку какао, добре розтерти і, коли почне загусати, полити рулет, після чого посипати посіченими горіхами або мигдалем.

ЗАВИВАНЕЦЬ ПЕРЕКЛАДНИЙ
     Тісто: 500 г борошна, 1 склянка молока або кефіру, 50 г дріжджів, 100 г жиру, 2 жовтки, 100 г цукру, 1/2 ч. ложки солі, ваніль.
     Начинка: горіхова–200 г мелених горіхів, 100 г цукру, 2–3 ст. ложки молока або кави з молоком, ваніль; макова – 100 г маку, 50 г цукру, 1 білок, 200 г варення або джему.
     Розвести дріжджі у теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і дати їм побродити. Тоді вилити у посуд з борошном, додати розтоплений жир, розтерті з цукром жовтки, сіль, ваніль і замісити пухке тісто. Накрити і поставити в тепле місце, щоб підійшло.
     Приготувати начинку: горіхову – мелені горіхи і цукор розвести молоком або кавою до густоти сметани, додати ваніль; макову – мак запарити, розтерти, додати цукор, білок і вимішати; варення покласти на друшляк, щоб відділився сироп.
     З тіста розкачати круглий корж і 4-сантиметровими смугами на–кладати на нього начинку – спочатку горіхову, потім макову і ва–рення і так до половини коржа. Тоді тісто скрутити в рулет, почи–наючи з боку начинки, покласти на лист, застелений промащеним папером, і поставити, щоб підійшло. Змастити його яйцем і пекти в гарячій духовці (210–-220°) протягом 1 години. Спечений завиванець ще гарячим посипати цукром-пудрою з ваніллю.

ЗАВИВАНЕЦЬ з повидлом
     Тісто: 500 г борошна, 1 склянка молока, 50 г дріжджів, 100 г вершкового масла або маргарину, 2 жовтки, 150 г цукру, 1/2 ч. ложки солі, ваніль,
     Начинка: 500 г повидла.
     Приготувати тісто. Розвести дріжджі у теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і дати їм побродити. Тоді вилити у посуд з борошном, додати розтоплений жир, розтерті з цукром жовтки, сіль, ваніль і замісити пухке тісто. Накрити і поставити в тепле місце, щоб підійшло. Розкачати. На одну половину коржа накласти повидло і скрутити рулет, зліпивши кінці, щоб повидло не витікало. Завиванець покласти на лист, застелений промащеним папером, і поставити, щоб тісто пі–дійшло, Тоді змастити яйцем І пекти протягом 45 хвилин у гарячій духовці (210–220°). Спечений завиванець ще гарячим посипати цукром-пудрою з ваніллю.

ЗАВИВАНЕЦЬ 3 ГОРІХОВОЮ МАСОЮ
     Тісто: 500 г борошна. 1 склянка молока, 50 г дріжджів, 5 жовтків, 150 г цукру, 150 г вершкового масла або маргарину, ваніль.
     Начинка: 200 г мелених горіхів, 200 г цукру, 2 білки, ваніль.
     Помадка: 100 г цукру, 6 ст. ложок води, 1 ч. ложка вершкового масла, сік з 1/2 лимона.
     Замісити тісто, як на «Завиванець перекладний» (стор. 47). Приготувати начинку: мелені горіхи вимішати з цукром, білками, ваніллю, щоб утворилася однорідна маса. Тісто розкачати і змастити цією масою. Щоб начинки було більше, можна додати 100 г мелених білих сухарів. Скрутити рулет і поставити в тепле місце, щоб тісто підійшло. Тоді змастити його білком і пекти в гарячій духовці (210– 220°) протягом 40 хвилин. Спечений завиванець ще гарячим змасти–ти помадкою.
Помадку приготувати так: зварити цукор з водою. Коли капля сиропу, спадаючи з ложки, потягне за собою нитку, зняти його з плити, додати масло, лимонний сік або кілька капель лимонної есен–ції і розтирати. Як почне біліти, швидко вилити на середину рулета, і помадка рівномірно спливе по боках.


<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua