Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 214 гостей
Рогалики

РОГАЛІ 3 МАКОМ ЗДОБНІ
     Тісто: 500 г борошна, 1 склянка молока, 50 г дріжджів, 4–5 жовтків, 100 г вершкового масла або маргарину, 100 г цук–ру, 1/2 ч ложки солі, ваніль.
     Начинка: 200 г маку, 150 г цукру, 50 г вершкового масла, 50 г посічених горіхів, 2 білки, ваніль.
     Розпустити дріжджі в теплому молоці з 1 ч. ложкою цукру. Коли почнуть бродити, влити їх у посуд з борошном, додати розтерті з цукром і ваніллю жовтки, сіль і замісити тісто. Під кінець вимішування влити розтоплений жир і місити, поки жир не розійдеться рівномірно в тісті. Поставити тісто, щоб підійшло. Коли підійде, викласти на дошку, посилану борошном, і розкачати. Нарізати смуги завширшки 8 сантиметрів, покраяти їх на трикутники, на кожний накласти приготовлену начинку, закрутити рогалі і скласти їх на змащений жиром лист. Поставити в тепле місце, щоб підійшли. Тоді змастити білком і пекти в гарячій духовці (210–220) протягом 20–30 хвилин.
      Начинку приготувати так: мак кілька разів запарити гарячою водою, відцідити, добре розтерти, викласти в посуд з розтопленим маслом, цукром і ваніллю і підсмажити, зняти з вогню, вимішати з білком, посіченими горіхами і накласти на тісто.

РОГАЛІ 3 МАКОМ ПІСОЧНІ
      Т і с т о: 500 г борошна, 250 г вершкового масла або маргарину, 100 г цукру, 10 г дріжджів, 3 жовтки, 1 ст, ложка води, на кінець ножа солі.
      Начинка; 200 г маку, 1 білок, 100 г цукру, 1 ст, ложка вершкового масла, ваніль.
      Жир посікти з борошном, додати розтерті з цукром жовтки, розведені в теплому молоці дріжджі і замісити тісто на воді. Накрити і поставити в тепле місце, щоб підійшло. Тоді розкачати, нарізати смуги завширшки 7 сантиметрів, а з них трикутники. Накласти начинку, скрутити рогалі. Викласти їх на змащений жиром лист і залишити, щоб підійшли. Тоді змастити білком, посипати цукром і пекти в гарячій духовці (220–240") протягом 15 хвилин.
     Начинку приготувати так; мак кілька разів запарити гарячою водою, відцідити, добре розтерти, викласти в посуд з розтопленим маслом, цукром і ваніллю і підсмажити, зняти з вогню, вимішати з білком, посіченими горіхами і накласти на тісто.

РОГАЛІ 3 ГОРІХОВОЮ НАЧИНКОЮ
     Тісто: 150 г Порошна, 2 жовтки, 50 г цукру, 20 г дріж–джів, 2–3 ст. ложки сметани, ваніль, на кінець ножа солі
     Начинка: 100 г мелених горіхів, 100 г цукру, 1 білок, ваніль.
     Дріжджі посипати цукром, щоб розійшлися, і додати їх до борош-на. Покласти жовтки, сметану, посолити і замісити. Накрити і поставити в тепле місце, щоб тісто підійшло. Тоді викласти його на поси–пану борошном дошку, перемісити, розкачати, нарізати трикутники, накласти на них горіхову масу, скрутити рогалі, вигнути Їх, як підкову, викласти на змащений лист і поставити, щоб підійшли. Тоді змастити білком, посипати цукром і пекти в гарячій духовці (210– 220°) протягом 15–20 хвилин.
     Начинку приготувати тик: мелені горіхи вимішати з цукром і біл–ком, додати ваніль.

РОГАЛІ 3 ПОВИДЛОМ
     Тісто; 300 т борошна, 150 г вершкового масла або маргарину, 2 яєць, 10 г дріжджів, 3 ст. ложки кефіру, на кінець ножа солі і цукру.
     Начинка: 200 д повидла.
     Жир посікти з борошном, додати цукор, жовтки, розведені в кефірі дріжджі, посолити і сікти, поки не утвориться однорідна маса. Домісивши рукою, поставити в холодне місце на 1 годину. Потім розкачати, покраяти на квадрати, накласти на них повидло, завинути рогалі. Змастити їх білком, посипати цукром-піском, скласти на змащений лист і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 15– 20 хвилин.                                                  '

РОГАЛІ 3 ТРОЯНДОВИМ ВАРЕННЯМ
     Т і с т о: 500 г борошна, 250 г вершкового масла або маргарину, 1/2 склянки сметани, 1 ст. ложка цукру, на кінець ножа солі.
     Начинка: 1 склянка трояндового варення.
     Борошно перетерти з маслом, додати сметану, замісити круте тісто, поставити на 2 години на холод. Після цього розкачати, нарізати смугами, покраяти їх на трикутники, накласти варення, закрутити рогалі, викласти на змащений жиром лист, змастити яйцем або водою, посипати цукром і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 15–20 хвилин.

РОГАЛІ 3 ГОЛЛАНДСЬКИМ СИРОМ
     150 г борошна, 150 г вершкового масла або маргарину, 100 г голландського сиру, 1 жовток.
      Посікти масло з борошном, додати натертий на тертку жовток, 1–2 ст. ложки води, замісити тісто, розкачати, нарізати на смуги, смуги – на маленькі трикутнички, виробити рогалики і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 15 хвилин.

КРЕНДЕЛІ ДРІЖДЖОВІ
     500 г борошна, 30 г дріжджів, 1 склянка молока, 100 г жиру, З яєць, 100 г цукру, 1/2 ч. ложки солі, мак.
     Розпустити дріжджі в теплому молоці, влити в посуд з борошном, додати яйця, цукор, жир, посолити і місити до появи пухирців. Тісто накрити і поставити, щоб підійшло. Тоді викласти на посилану борошном дошку, викачати тоненькі валки завдовжки 15 см. Взяти валок за два кінці, переплести два рази, кінці закріпити па середині кренделя. Змастити яйцем, вмочити в мак з цукром або сіллю, покласти на змащений жиром лист і знову поставити, щоб підійшли. Пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 20 хвилин,

КРЕНДЕЛІ НА ЖОВТКАХ 3 ГОРІХАМИ
     200 г борошна, 1 ст. ложка вершкового масла, 6 жовтків, 50 г цукру. 50 г посічених горіхів, ваніль, на кінець ножа солі.
     До борошна додати жовтки, розтерті з цукром і маслом, посолити, додати ваніль і місити до появи пухирців. Тісто викласти на посипану борошном дошку, виробити кренделі, змастити білком, вмочити в цукор з посіченими горіхами і покласти на змащений жиром лист. Пекти в гарячій духовці (200°) протягом 20–30 хвилин.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua