Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 182 гостей
Пудинги

ПУДИНГИ
      Пудинги можна варити і пекти. Варять пудинги двома способами:
      - в салфетці або у спеціальній формі. Салфетку перед вживанням слід прокип'ятити і кілька разів переполоскати у холодній воді, щоб не мала жодного запаху. Тоді покласти її на глибоку тарілку, змастити вершковим маслом, накласти на неї масу і зав'язати так, щоб залишилось .місце для підходу маси (приблизно на два пальці). При цьому врахуйте, що' занадто легко зв'язана пудингова маса розпливається, а зв'язана тісно – буде твердою. Наповнену салфетку прив'язуємо до дерев'яної палички, занурюємо у киплячу воду так, щоб вона не торкалась дна посуду, і ставимо на вогонь. Варіння не переривати ні на хвилину. Якщо вода википає, доливаємо кип'яток з чайника. Зварений пудинг обережно вийняти, покласти на сито, щоб стекла вода, потім розв'язати салфетку і викласти його на тарілку.
      Другий спосіб варіння пудингів – на водяній бані в спеціальній формі. Форму слід змастити вершковим маслом, посипати сухарями, наповнити приготовленою масою, не доливаючи до верху на два пальці, щільно накрити покришкою і вставити у другий посуд. в якому кипить вода. Цей посуд також накрити і, варити пудинг де готовності.
     
ПУДИНГ БІСКВІТНИЙ
      100 г борошна, 4 яєць, 150 г цукру, 1/2 лимона. Крем: 3 жовтки, 50 г цукру, 1 склянка білого вина, цедра з 1/2 лимона.
      З білків і цукру збити круту піну, додати жовтки, цедру і сік з лимона, вимішати, всипати пересіяне борошно і знову вимішати. Наповнити цією масою форму або салфетку і варити протягом 1,2 години (див. «Пудинги»). Готовий пудинг полити кремом.
      Крем приготувати так: жовтки розтерти з цукром, розвести гарячим білим вином і збивати в посуді, поставленому у більший посуд з киплячою водою. Коли маса почне гуснути, додати цедру, цукор до смаку, вимішати і полити пудинг.
     
ПУДИНГ ГОРІХОВИЙ
      3 ст. ложки мелених білих сухарів, 150 г мелених горіхів, 6 яєць, 150 г цукру, 50 г вершкового масла, ваніль.
      Розтерти масло з цукром і жовтками, додати ваніль, мелені горіхи, вимішати з білковою піною і сухарями, викласти у змащену жиром форму чи салфетку і варити протягом 1 години (див. «Пудинги»). Подавати з варенням.
     
ПУДИНГ 3 ЖИТНІХ СУХАРІВ 3 ВИНОМ
      5.0 г мелених житніх сухарів. 50 г шоколаду, 50 г посічених горіхів, 100 г цукру. 4 яєць, 50 г ізюму, 1/2 склянки червоного ВИНА, на кінець ножа солі, меленої гвоздики і кориці.
      Мелені житні сухарі залити вином. Жовтки розтерти з цукром, додати корицю, гвоздику, намочені сухарі, посічені горіхи, ізюм, тертий шоколад і вимішати. Тоді з білків збити круту піну і злегка вимішати з приготовленою масою. Наповнити форму і варити Г/2 години (див. «Пудинги»), Подавати з сиропом з варення.
     
ПУДИНГ ШОКОЛАДНИЙ
      100 г вершкового масла, 100 г цукру, 100 г шоколаду, 5 яєць, 2 ст. ложки борошна, 50 г горіхів, змелені 2 зерна гвоздики.
      Крем: 2 жовтки, 50 г цукру, 1 склянка молока, 10 г крохмалю, ваніль.
      Масло розтерти з цукром до утворення піни, додати жовтки, підігрітий шоколад, гвоздику. Все разом вимішати з білковою піною і борошном, наповнити змащену жиром і посилану сухарями форму і варити протягом 1 години (див. «Пудинги»). Готовий пудинг оздобити крупне порізаними горіхами, щоб виглядали, як шпильки їжака. Подавати з ванільним кремом.
      Крем приготувати так: розтерти жовтки з цукром і ваніллю, додати розведений у холодній воді крохмаль і влити '/2 склянки холодного молока, добре розтерти, розвести з '/2 склянки гарячого молока, поставити на вогонь і мішати, поки крем не загусне. Охолодити і полити ним пудинг.
     
ПУДИНГ ЛИМОННИЙ
      1/2 склянки білих мелених сухарів, 1 лимон, 100. г цукру, 4 яєць.
      Лимон кілька разів закип'ятити, відливаючи воду і заливаючи гарячою. Вибрати з нього зернятка, змолоти на м'ясорубці, вимішати з цукром, жовтками, з піною збитих білків і сухарями. Наповнити цією масою змащену жиром форму або салфетку і варити протягом 1 години
     
ПУДИНГ МОЛОЧНИЙ
      400 г булки,, 1 склянка варення, 1 склянка молока, 6 яєць, 50 г цукру.
      З булки зрізати шкоринку, нарізати дрібні кубики, вимішати їх з варенням, накласти у змащену жиром форму, залити молоком, у якому розведені розтерті з цукром яйця. Варити протягом Г/а години (див. «Пудинги»). Зварений пудинг посипати цукром; подавати з фруктовим киселем (див. «Киселі»).
     
ПУДИНГ ЯГІДНИЙ 3 КРЕМОМ
      І ст. ложка варення з суниць або полуниць, 1 ст. ложка цукру, 5 білків,
      Крем: 5 жовтків, 100 г цукру, 1/2 склянки молока, ваніль.
      Варення і один білок розтерти до білості ложкою в глибокій тарілці. З чотирьох білків збити круту піну, злегка вимішати з приготовленою масою, накласти у змащену маслом і посилану сухарями форму. Варити протягом ЗО хвилин на паровій бані (див. «Пудинги»).
      Крем приготувати так.: жовтки розтерти з цукром, залити гарячим молоком, запарити на легкому вогні, а як загусне, охолодити.
    


<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua