Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 201 гостей
Пироги
КУЛИНАРИЯ - Кондитерские изделия

З фруктамы и ягодами:

Дешевий фруктовий пиріг
      Продукти для приготування: 150 г борошна, 30 г вершкового масла або маргарину, 20 г смальцю, 2 столові ложки води, дрібка солі. Для начинки: 800 г будь-яких свіжих фруктів або ревеню, 100 г цукру, лимонна цедра або інші спеції за бажанням.
     Вершкове масло зі смальцем обережно розтерти з борошном і сіллю, долити холодну воду і замісити круте тісто. Поставити в холодне місце. Свіжі фрукти або почищений і нарізаний кубиками ревень перемішати з цукром дати стекти зайвому соку викласти на шар тіста, укладе ний в глибоку форму. Зверху закрити тонким коржем. Пекти в духовці спочатку при температурі 200° — 15—20 хв  а потім потримати в духовці ще 20 хвилин при температурі 180°, щоб пиріг зарумянився. Готовий пиріг можна посипати цукровою пудрою. Подаючи на стіл, прикрасити збитими вершками

ПИРІГ ВІДКРИТИЙ 3 ЧОРНИЦЯМИ
     Тісто: 500 г борошна, 300 г маргарину, 1 ст. ложка йукру, 20 г дріжджів, 1/2 склянки сметани, Начинка; 500 в-чорниць.
     Жир посікти з борошном, додати цукор, влити сметану, подрібнені дріжджі і далі сікти, щоб утворилося тісто. Готове тісто винести на годину в холодне місце, потім розкачати його, покласти на змащений жиром лист і знову винести на годину. Коли тісто вистоїться, або, як кажуть, відпочине, зверху накласти чорниці і посипати цукром. Пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом 45 хвилин. Спечений пиріг нарізати квадратами і густо посипати цукром-пудрою з ваніллю.

ПИРІГ ДРІЖДЖОВИЙ 3 СЛИВАМИ
     Тісто: 500 г борошна, 150 г вершкового масла або мар-гарину, ЗО г дріжджів, 1/2 склянки молока, 4 жовтки, 2 ст. ложки цукру, ваніль, 1/2 склянки сметани.
     Начинка: 500 г слив.
     Жир посікти з борошном, влити розведені в теплому молоці дріжджі і жовтки, розтерті з цукром і ваніллю. На сметані замісити пухке тісто, розкачати корж і покласти на змащений жиром лист, змастити білком, накласти сливи без кісточок (шкіркою до тіста). Пиріг поставити на годину в тепле місце, щоб тісто підійшло. Пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 45 хвилин. Спечений пиріг, знявши з листа, ще гарячим густо посипати цукром-пудрою з ваніллю.

ПИРІГ 3 БАБКОВОГО ТІСТА 3 СЛИВАМИ
     Тісто: 400 г борошна, ЗО г дріжджів, 1 склянка молока, 100 г маргарину, 1 яйце, 2 жовтки, 50 є цукру, цедра з 1 лимона, ваніль.
     Начинка: 500 г слив
     В підігрітому молоці розвести дріжджі з 1 ст. ложкою борошна і 1 ч. ложкою цукру і поставити в тепле місце. Коли вони почнуть
бродити, влити розчину у посуд з борошном, додати розтертий з цукром і жовтками маргарин, ваніль, посолити і замісити тісто. Поставити його в тепле місце, щоб підійшло. Розкачати, викласти на змащений жиром лист, змастити білком, накласти сливи без кісток (шкіркою до тіста) і знову залишити в теплі, щоб тісто ще раз підійшло. Пекти у гарячій духовці (190–200°) протягом 45 хвилин. Знявши пиріг з листа, ще гарячим посипати його цукром-пудрою і покраяти,

ПИРІГ ТЕРТИЙ 3 СЛИВАМИ
     Тісто: 500 г борошна, 200 е цукру, 100 г вершкового масла, 50 а дріжжів, 4 жовтки, 1/2 склянки молока, ваніль. Начинка: 1 ке слив.
     Дріжджі розвести в підігрітому молоці, масло розтерти з цукром і жовтками, і все це змішати, додати борошно і вибитії ложкою, щоб утворилася маса густоти сметани. Це тісто вилитії односантиметро-вим шаром на змащений жиром лист і зверху змастити білком. Наверх накласти розрізані сливи без кісточок (шкіркою до тіста) (рис. 19). Лист з тістом поставити на годину в тепле місце, щоб тісто підійшло, потім пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом 15–20 хвилин. Спечений пиріг покраяти і посипати цукром-пудрою з ваніллю.

ПИРІГ 3 ЯБЛУКАМИ
     1 варіант. Тісто: 200 г борошна, 1 яйце, 50 а жиру, 1/2 склянки сметани або кефіру, 50 е цукру, 1/2 порошка для печива.
     Начинка: 500 а яблук, 2 ст, ложки білих мелених сухарів, 50 г цукру.            '
     З борошна, яйця, жиру, 50 г цукру, порошка для печива замісити тісто на сметані або кефірі І поділити його на дві частини. Один з розкачаних коржів покласти на змащений жиром лист. накласти на нього пошатковані яблука, посипати Їх цукром і сухарями, накрити другим коржем, поколоти виделкою, змастити яйцем і посипати цукром-піском, Пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом 45 хвилин. Спечений пиріг покраяти на квадрати.
     До цього тіста можна додати 20 г дріжджів. Їх слід розвести у 2–3 ст. ложках підігрітого молока і замісити з тістом, після чого тісто поставити на 1 годину в тепле місце, щоб підійшло.

     2 варіант. Т і с т о: 750 г борошна, 1 склянка сметани, 250 г цукру, 200 г жиру, 3–4 жовтки, порошок для печива, ваніль.
     Начинка: 1 кг яблук, 100 е цукру, 2–3 ст. ложки мелених білих сухарів, кориця.
     Жир посікти з борошном, додати розтерті з цукром і ваніллю - жовтки, порошок для печива, сметану і замісити тісто. Залишити його на кілька годин. Потім 2/3 тіста розкачати, покласти на змащений жиром лист, наколоти, зверху накласти пошатковані яблука, посипати сухарями і цукром з корицею. З білків збити круту піну і Змастити нею яблука. Зверху рівномірним шаром натерти на рідкій тертці решту тіста.
     Пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом 45 хвилин.

ПИРІГ ПІСОЧНИЙ 3 ВИШНЯМИ
     Тісто: 250 г борошна, !50 г вершкового масла або маргарину, 1 яйце, 5 жовтків, 150 а цукру, ваніль. Начинка: 500 а вишень.
     Жир перетерти з цукром, додати жовтки, яйце, ваніль, борошно і замісити тісто. Викласти його на змащений жиром лист шаром завтовшки 1 сантиметр, а зверху накласти вишень без кісточок. Пекти в теплій духовці протягом 45 хвилин. Спечений пиріг ще гарячим порізати на квадрати, посипати цукром-пудрою з ваніллю.
     Можна з 5 білків і 150 г цукру збити круту піну, накласти її на порізані квадрати і поставити ще раз на кілька хвилин у духовку, щоб піна засопла. 

ПИРІГ ДРІЖДЖОВИЙ 3 ВИШНЯМИ АБО ЧЕРЕШНЯМИ
     Тісто; 500 г борошна, 1 склянка молока, 20 г дріжджів, 1 ст, ложка вершкового масла або маргарину, 2 яєць, 200 а цукру, ваніль, на кінець ножа солі.
     Начинка: 750 г вишень або черешень.
     В підігрітому молоці розвести дріжджі з 1 ст. ложкою борошна і 1 ч. ложкою цукру і поставити в тепле місце. Коли дріжджі почнуть бродити, влити їх в посуд з борошном, додати розтерті з цукром і ваніллю, жовтки, жир, добре вимісити, розкачати, покласти на змащений жиром лист, поставити, щоб тісто підійшло. Потім змастити білком, накласти на нього вишні або черешні без кісточок і пекти в гарячій духовці (210—240°) протягом 30 хвилин. Спечений пиріг посипати цукром-пудрою з ваніллю,

ПИРІГ 3 ФРУКТАМИ 3 КОМПОТУ
     Тісто: 400 г борошна, 150 г жиру, 150 г цукру, 3 яєць, 1/2 склянки сметани, 1/2 порошка для печива.
     Начинка: 1/2 кг фруктів з компоту, 2 ст. ложки мелених білих сухарів.
     Жир посікти з борошном і порошком для печива, додати розтерті з цукром жовтки, сметану і замісити тісто. Вистелити ним змащений жиром лист, поколоти виделкою і пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом 35 хвилин.
     На спечений корж накласти добре відціджені фрукти з компоту, посипати їх сухарями, вкрити піною збитих з 3 ст. ложками цукру білків і швидко запекти.


<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua