Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 189 гостей
Пончики

ПАМПУШКИ БЕЗ НАЧИНКИ
      500 г борошна, 2 яєць, 3 жовтки, 100 г маргарину, 100 г цукру, 1 склянка молока, 50 г дріжджів, 1/2 ч. ложки солі.
      Дріжджі розпустити в молоці з 1 ст. ложкою цукру і 1 ст. ложкою борошна і поставити в тепле місце. Коли розчина почне підходити, додати збиті яйця, розтерті з цукром жовтки, розтоплений жир, сіль і вимішати ложкою. Всипати борошно і вимішувати, доки тісто почне відставати від ложки Припинити вимішування і поставити, щоб воно підійшло.
      Налити в посуд доброї олії або розтопленого смальцю або олії і поставити на вогонь. Жиру для смаження потрібно стільки, щоб пампушки плавали в ньому. Для проби кинути шматочок тіста. Якщо воно випливе і почне рум'янитися, жир гарячий і пампушки можна смажити. Тоді змастити руки жиром, виробити пампушки (колобки) і смажити на олії.
      Кладемо пампушки у жир, посуд зразу ж накриваємо покришкою. Коли низ пампушок зарум'яниться, їх слід обережно перевернути виделкою і більше не накривати. Тоді навколо пампушки утвориться білий обруч, що прикрасить її зовнішнім вигляд. Смажити треба на невеликому вогні, щоб пампушки всередині не були сирі. Посмажені пампушки вибрати на промокальний папір, щоб увібрав жир, посипати цукром-пудрою з ваніллю і тримати в теплому місці.
      Черстві пампушки можна відсвіжити. Для цього треба завинути їх у папір і поставити на кілька хвилин у гарячу духовку.

ПАМПУШКИ З ПОВИДЛОМ
       500 г борошна, 2 яєць, 3 жовтки, 100 г маргарину, 100 г цукру, 1 склянка молока, 50 г дріжджів, 1/2 ч. ложки солі.
      Дріжджі розпустити в молоці з 1 ст. ложкою цукру і 1 ст. ложкою борошна і поставити в тепле місце. Коли розчина почне підходити, додати збиті яйця, розтерті з цукром жовтки, розтоплений жир, сіль і вимішати ложкою. Всипати борошно і вимішувати, доки тісто почне відставати від ложки Припинити вимішування і поставити, щоб воно підійшло. Коли на тісті з'являться тріщини, частину тіста викласти на посипану борошном дошку; розкачати корж завтовшки з палець і склянкою позначити кола до половини коржа. В центр кожного кола покласти варення вишневого без сиропу або трояндового джему, накрити другою половиною коржа і склянкою викраювати пампушки. Поскладати їх на посипану борошном дошку, прикрити марлею і поставити в тепле місце, щоб підійшли.
    
ПАМПУШКИ 3 ЛИМОННОЮ ЦЕДРОЮ
      250 г борошна, 3 жовтки, 50 г цукру, 50 а вершкового масла, 20 г дріжджів, 1/2 склянки молока, 1\2 ч. ложки солі, цедра з 1 лимона.
      Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і поставити в тепле місце. Коли почнуть бродити, влити їх у розтерте з цукром і жовтками масло, додати сіль, лимонну цедру, всипати борошно і замісити. Тісто накрити і поставити в тепле місце, щоб підійшло, а як збільшиться в об'ємі вдвоє, виробляти пампушки і смажити.

ПАМПУШКИ 3 СИРКОВОГО ТІСТА
      250 г борошна, 20 г дріжджів, 50 г вершкового масла, 50 г цукру, 1 яйце, 1 жовток, 150 г сиру, 1/2 склянки молока.
      Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і поста–вити в тепле місце, щоб почали бродити. Масло, цукор, жовток, яйце розтерти, додаючи ложкою перетертий через сито сир. Вимішати цю масу з розведеними дріжджами і борошном, замісити некруте тісто, розкачати і викраяти пампушки. Поставити на 1 годину, щоб піді–йшли, і тоді смажити.

ПАМПУШКИ НАРОДНІ
      600 г борошна, 50 г дріжджів, 1/2 г молока, 100 г вершкового масла, 2 яєць, 3 жовтки, 100 г цукру, 1/2 ч. ложки солі.
      Дріжджі розвести в теплому молоці з 3 ст. ложками борошна і 1 ст. ложкою цукру і поставити в тепле місце, щоб почали бродити. Тоді розчину влити в посуд з борошном, додати жовтки і яйця, розтерті з цукром і маслом, посолити, перемісити. Місити до появи пухирців. Поставити тісто в тепле місце. Коли підійде, розкачати і склянкою викраювати пампушки. Поставити їх, щоб підійшли, і смажити. Ще гарячими посипати цукром-пудрою.

ПАМПУШКИ 3 ДЖЕМОМ
      800 г борошна, 100 г дріжджів, 150 г вершкового масла, 2 склян–ки молока, 2 яєць, 5 жовтків, 100 г цукру, 400 г вишневого джему, сік і цедра з' 1 лимона, 1/2 ч. ложки солі.
      Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і по–ставити, щоб почали бродити. Яйце і жовтки збити з цукром у посуді, який поставити у більший посуд, де кипить вода. Як маса збільшиться удвоє, зняти, додати ваніль, сік і цедру з лимона, розведені дріжджі, всипати пересіяне борошно і посолити. Місити тісто доти, поки почне відставати від рук. Тоді влити розтоплене масло і знову місити до появи пухирців. Викласти на посилану борошном дошку і викачати валок, покраяти його на однакові невеликі частинки, розкачати коржики і накласти на них джем, зліпити, надавши форму пампушки, прикрити салфеткою і поставити в тепле місце, щоб підійшли, після чого смажити в жирі.

ПАМПУШКИ 3 ЯБЛУКАМИ
      Тісто: 250 г борошна, 2 яєць, 50 г дріжджів, 50 г верш–кового масла або маргарину, 50 г цукру, 1/2 склянки молока, ваніль, на кінець ножа солі.
      Начинка: 1 кг яблук, 100 г цукру, 1 ст. ложка варення.
      Невеликі кислі яблука почистити, вибрати серединки, посипати цукром і залишити на тарілці. Замісити тісто. Набрати тісто ложкою, зробити коржик і обгорнути ним яблуко, всередину якого перед цим покласти варення. Вироблені пампушки скласти на м'яку, посилану борошном салфетку і поставити в тепле місце, щоб тісто підійшло. Смажити на олії і ще гарячими посипати цукром-пудрою з ваніллю.

ПАМПУШКИ «ДОЛКИ»
      Тісто: 250 г борошна, 4 яєць, 1 склянка сметани або ке–фіру, 100 г цукру, 20 г дріжджів, на кінець ножа солі,, ваніль.
      Начинка: 200 г повидла.                             ;
      Дріжджі розвести-в молоці і поставити, щоб почали бродити. Жовтки розтерти з цукром, додати сметану або кефір, ваніль, розведені дріжджі, борошно і піну збитих білків. Замісити некруте тісто і поставити в тепле місце, щоб підійшло. Намоченою в жирі ложкою набрати його і смажити на сковороді з долинками.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua