Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 94 гостей
Печенье-пальчики
КУЛИНАРИЯ - Кондитерские изделия

ПАЛЬЧИКИ ПІСОЧНІ 3 ГОРІХАМИ
     750 г борошна, 200 г цукру, 1 склянка сметани або кефіру, 200 з жиру, 3 жовтки, 100 г посічених горіхів, 100 г білих меленич сухарів, 1 порошок для печива або 1/2 ч. ложки соди, ваніль.
     Жир посікти з борошном, додати розтерті з цукром жовтки, по–рошок для печива або соду, ваніль, замісити на сметані або кефірі, посолити і поставити на ніч на холод. На другий день перемісити. Викачати з тіста тоненький валок, нарізати пальчики, покачати ру-кою і відразі ж обкачати в сухарях, змішаних з посіченими горіха ми Викласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (220–240°) протягом 15 хвилин.

ПАЛЬЧИКИ 3 ПОМАДКОЮ
     Тісто-300 г борошна, 150 г жиру, 2 варені жовтки, 2 яєць 100 г цукру 2-3 ст. ложки сметани, 1/2 порошку для печива або 1/2 ч. ложки соди 50 г дрібно посічених горіхів. Помадка: 2 ст. ложки какао, 100 г цукру, 2-3 ст. ложки молока.
     Жир посікти з борошном і порошком для печива або содою. Додати перетерті крізь сито варені жовтки, яйця. цукор і замісити на сметані круте тісто. Під кінець вимішування всипати посічені горіхи. У мясорубку закласти спеціальну машинку і молоти тісто. Відрізати стрічки ножем, нарізати з різних місцях і укладати на змащений жиром лист. Пекти в гарячій духовці (220-240°) протягом 15–20 хвилин. Пальчики вмочати в шоколадну помадку і обережно скласти, щоб висохли.
     Помадку приготувати так: зварити какао з молоком і цукром до густоти сметани.

ПАЛЬЧИКИ 3 ТІСТА, ЩО БРОДИТЬ У ВОДІ
     300 г борошна, 1 жовток, ЗО г дріжджів, 2 ст. ложки молока, 200 г цукру, 200 г вершкового масла, кориця.
     В посуд для тіста просіяти борошно, влити розтоплене масло, розведені в молоці з 1 ст. ложкою цукру дріжджі і вимісити. Тісто зав'язати в вологу салфетку, але не щільно, щоб воно могло підійти, Салфетку з тістом опустити у відро з водою кімнатної температури. Коли тісто підросте, воно випливе. Тоді викласти його на дошку, посипану борошном, додати жовтки, розтерті з 150 з цукру, і борошна стільки, щоб тісто було досить круте. Викачати з нього тоненький валок, нарізати пальчики, обкачати їх у кориці, змішаній з 50 г цукру, викласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (210–2200) протягом 15 хвилин.

ПАЛЬЧИКИ ДРІЖДЖОВІ
     300 г борошна, ЗО г дріжджів, 2 ст. ложки молока, 3–4 ст. ложки сметани, 1 ст. ложка цукру, 100 г жиру, 2–3 жовтки, на кінець ножа солі, кориця.
     Дріжджі розвести у 2 ст. ложках теплого молока з 1 ст. ложкою цукру, влити їх у посуд з борошном, додати жовтки, жир, сметану, посолити, замісити пухке тісто і поставити в тепле місце, щоб підійшло. Як підійде, викачати тоненький валок, нарізати пальчики, змастити їх білком, посипати маком або обкачати в кориці з цукром. Викласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (210– 220°) протягом 15 хвилин.

ПАЛЬЧИКИ БІСКВІТНІ «БІШКОПТИ»
     120 г борошна, 6 яєць, 150 г цукру, ваніль, 1 ч. ложка оцту.
     Збити з білків густу піну, додати цукор і продовжувати збивати. Додати жовтки, оцет, перемішати з борошном. З непромокального паперу зробити кульок і на лист, застелений промащеним папером, через кульок видушувати пальчики завтовшки 1,5 см.
     Посипати їх цукром-піском і пекти в гарячій духовці (200°) протягом 10–15 хвилин. До тіста можна додати 50 г тертого шоколаду або 50 г січеного мигдалю.

ПАЛЬЧИКИ СОЛОНІ 3 КМИНОМ
     250 г борошна, 100 г маргарину, 1/2 склянки сметани, 1 яйце, 1 жовток, 20 г дріжджів, 1 ст. ложкя молока, 1 ч. ложка, солі, кмин, мак.
     Маргарин перетерти з борошном, додати розведені в Молоці дріжджі, сметану, яйце і жовток. Замісити тісто, викачати тоненький валок і виробляти з нього пальчики завтовшки 1 сантиметр. Викласти Їх на змащений жиром лист, прикрити і поставити в тепле місце, щоб підійшли. Тоді змастити білком, посипати товченим кмином з сіллю або маком з сіллю і пекти в гарячій духовці (210°) протягом 15 хвилин.

ПАЛЬЧИКИ СОЛОНІ 3 КАРТОПЛЕЮ
     150 г борошна, 150 г жиру, 150 г вареної картоплі, сіль, кмин.
     В посуд з борошном перетерти через сито варену картоплю, посолити, додати жир і некруто замісити. Розкачати, посипати борошном, скласти конвертом, розкачати від себе, не натискаючи, скласти втроє і винести на холод. Цю процедуру повторити 2–3 рази. Потім тісто розкачати шаром завтовшки 1,5 см нарізати тонкі смужки, закрутити їх спіраллю, викласти на змащений жиром лист, змастити яйцем, посипати кмином, зернистою сіллю і пекти в гарячій духовці (220°) протягом 15 хвилин.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.
 

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua