Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 223 гостей
Медовики

МЕДОВИК ЗВИЧАЙНИЙ
     300 а меду, 500 з борошна, 200 г цукру, 4 яєць, 1 склян–ка молока або сметани, 1 'і- ложки соди, 10 г амонію, 50 г по–січених горіхів, по V» ч- ложки меленої кориці і гвоздики.
     Розтерти яйця з цукром і розтопленим медом, додати корицю, гвоздику, розведені в молоці соду і амоній, борошно і вимішати до густоти сметани, вилити у змащену жиром і притрушену борош–ном форму, посипати крупне посіченими горіхами. Пекти спочатку в теплій духовці (190°), а як тісто підійде - в гарячій (200°) – всього протягом 1 години. Виймати з форми холодним.

МЕДОВИК ГОРІХОВИЙ
     500 г меду, 1 кг борошна, 250 г цукру, 6 яєць. 150 г посіче–них горіхів, по 1/2 ч. ложки соди, меленої кориці і гвоздики, 5 г амонію.
     Зварити мед з корицею і гвоздикою і розтирати, поки не охолоне. Додати цукор, яйця і розтерти. Всипати борошно, соду, амоній і розтирати до появи пухирців. Тоді вимішати з крупне посіченими горіхами і вилити у змащену жиром і притрушену борошном форму. Пекти протягом 1 години, спочатку в теплій духовці, а як тісто підійде – в гарячій (210–220°). Виймати з форми холодним.

МЕДОВИК НА СМЕТАНІ
     250 г меду, 1 кг борошна, 250 г цукру, 250 г вершкового масла, 6 яєць, 2 склянки сметани, 100 г посічених горіхів, по 1 ч. ложці кориці і соди.
     Розтерти масло з цукром і жовтками. Влити ще теплий, зварений з корицею, мед і знову розтерти. Додати сметану або склянку пива, всипати борошно, соду, вимішати до густоти сметани і розтирати до появи пухирців. Тоді вимішати з піною збитих білків і крупне посіченими горіхами. Вилити у змащену жиром і притрушену борошном форму. Пекти спочатку в теплій (150°), а як тісто підійде– в гарячій (200–210°) духовці протягом 1 години. Виймати з форми холодним.

МЕДОВИК ДРІЖДЖОВИЙ
     250 г меду, 1 кг борошна, 250 г цукру, 4 яєць, 1 склянка Молока, 20 г дріжджів, 100 г вершкового масла, по 1 ч. лож–ці соди, меленої кориці і гвоздики, 100 г посічених горіхів, 100 в цукатів або варення з дині.
     Розтерти масло з цукром і яйцями, влити зварений з корицею мед, розведені в молоці дріжджі і вимішати. Додаючи потроху борошно, розтирати до густоти сметани. Коли з'являться пухирці, вимішати з грубо посіченими горіхами, цукатами або варенням з дині і вилити в змащену жиром і притрушену борошном форму. Пекти спочатку в теплій (150°), а як тісто підійде – в гарячій (190–200°) духовці протягом 1 години.

МЕДОВИК НАШВИДКУРУЧ
     150 г меду, 200 е сметани, 500 г борошна, 200 г цукру, 2 яєць, 2 ст. ложки олії, по 1 ч. ложці соди, меленої кориці і гвоздики.
     Цукор, яйця, мед, сметану розтерти до утворення піни, вимішати з олією, содою, корицею і гвоздикою. Поступово всипати борошно і розтирати суміш до густоти сметани. Вилляти у змащену жиром і притрушену борошном форму і пекти спочатку в теплій (190°), а як тісто підійде – в гарячій (190–200°) духовці. Виймати з форми гарячим.

МЕДОВИК 3 ЛІСОВИМИ ГОРІХАМИ
     400 г меду, 400 г цукру, 4 яєць, 1 кг борошна, 1 склянка пива, 1 склянка лісових горіхів, по 1 ч. ложці соди і меленої кориці.
     Розтерти жовтки спочатку з цукром, а потім з медом, звареним з корицею. Влити пиво або сметану, всипати борошно, соду і розтирати до появи пухирців. Маса повинна бути густоти сметани, а якщо рідша, додати борошна. Вимішати з грубо посіченими підсмаженими горіхами і вилити в змащену жиром і притрушену борошном форму, а зверху посипати посіченими горіхами. Пекти спочатку в теплій (190°), а як тісто підійде – в гарячій (200°) духовці. Виймати з форми гарячим.

МЕДОВИК ПЕРЕКЛАДНИЙ
     Тісто: 500 г меду, 1 ке борошна, 200 г масла, 200 г цукру, 1/2 склянки молока, 2 яєць, по 1 ч; ложці меленої кориці і гвоз–дики, 3 зернини пахучого перцю, ЗО г соди, 1/2 склянки молока.
     Н а ч и н к и:  горіхова – 250 й мелених горіхів, 250 г цукру, 2 білки, ваніль; шоколадна — 150 г шоколаду, 4 ст. ложки молока, 150 г цукру, 250 г вершкового, масла, 4 жовтки, ваніль. 500 г джему.
     П о м а д к а: 300 а цукру, 1/2 склянки води, 1 ст. ложка оцту. 50 г шоколаду або 30 г какао, 1 ч. ложка вершкового масла, ваніль.
     Мед зварити з корицею, гвоздикою і товченим перцем, ще теплим влитії в посуд з борошном. Додати розтоплене масло, соду і замісити тісто. Поставити його в холодне місце на два тижні, після чого знову перемісити, розділити на чотири частини, кожну розкачати, покласти на змащений жиром лист, поколоти виделкою і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 10–15 хвилин.
     На другий день спечені коржі покропити солодкою чорною масою з 5–6 каплями ромової есенції, перекласти спочатку джемом, потім горіховою і шоколадною масою. Притиснути медовик дощечкою з вантажем.
      Приготувати начинку:
      шоколадну – шоколад натерти на рідкій тертці, додати молоко, розпустити на вогні і охолодити. Масло розтерти з цукром і жовтками, додати охолоджений шоколад, ваніль;
      горіхову – мелені горіхи вимішати з цукром і ваніллю, розтерти з білками, щоб утворилася однорідна маса.
      Помадку приготувати так: цукор залити гарячою водою, оцтом, накрити і варити. Якщо краплина сиропу, спадаючи з ложки, потягне за собою нитку, тоді додати зігрітий шоколад або заварене з 2–3 ст. ложками води какао. Зняти з плити, додати масло, ваніль. Коли загусне, вилити на медовик.

МЕДОВИК 3 ПРЯНОЩАМИ
     Тісто: 200 г меду, 800 г борошна, 200 г цукру, 7 яєць, 150 г мелених горіхів, 100 г цукатів, 250 г ізюму, по 1 ч. ложці меленої кориці, гвоздики, соди, 100 г лісових горіхів.
     Помадка: 250 г цукру, 1/2 склянки води, 1 ст. ложка оцту, ЗО г шоколаду, ваніль.
     Жовтки розтерти з цукром, додати зварений з корицею мед, бо–рошно, соду, розтерти і вимішати з піною збитих білків. Маса повинна бути густоти сметани. Всипати посічені горіхи, ізюм, порі–зані цукати і перемішати. Все це вилити у змащену жиром і поси–лану борошном форму. Пекти спочатку в теплій (180°), а як тісто підійде – в гарячій (190–200°) духовці протягом 1 години. Вийняти медовик з форми холодним і покрити його шоколадною помадкою.
     Помадку приготувати так: цукор залити гарячою водою, оцтом, накрити і варити. Якщо капля сиропу, спадаючи з ложки, тягне за собою нитку, зняти з плити, додати теплий шоколад, ваніль і втирати. Коли почне загусати, полити медовик.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua