Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 99 гостей

Заглавная arrow КУЛИНАРИЯ arrow Кондитерские изделия arrow Печенье. Медовнички

Печенье. Медовнички

МЕДІВНИЧКИ ЗВИЧАЙНІ
       50 г меду, 300 г борошна, 2 яєць, 100 г цукру, 50 г вершкового масла, 150 г горіхів, 1/2 ч. ложки соди, 1 ч. ложка меленої кориці.
      В борошні зробити заглиблення, влити зварений з корицею мед і злегка вимішати. Додати цукор, яйця і соду і місити енергійно. протягом 30 хвилин, (Чим довше вимішувати тісто, тим краще під–ростають медівнички під час випікання). Розкачати тісто не товстим шаром, вирізати формочками коржики, кожен змастити яйцем і покласти на нього четвертинку горішка. Пекти в гарячій духовці (190– 2000) протягом 10 хвилин.

МЕДІВНИЧКИ 3 ГОРІХАМИ
      100 г меду, 500 г борошна, 1 яйце, 2 жовтки, 150 г цукру,. по 1 ч. ложці соди і меленої кориці, 200 г посічених горіхів.
Замісити тісто, поставити його в хо–лодне місце на день-два, потім розкачати, викраяти коржики, змастити білком, вмачати в посічені горіхи і пекти в гарячій (200°) духовці протягом 10 хвилин.

МЕДІВНИЧКИ 3 ШОКОЛАДНОЮ ПОМАДКОЮ
      Тісто: 50 г меду, 600 г борошна, 200 г цукру, 2 яєць, З жовтки, 150 г вершкового масла, 100 г горіхів, по 1 ч. ложці соди, меленої кориці.
      Помадка: 200 г цукру,1/2 склянки води, 50 г какао або шоколаду, 1 ч. ложка вершкового масла, ваніль.
      В борошні зробити заглиблення, влити зварений з корицею мед і злегка вимішати. Додати цукор, яйця, жовтки, посічені горіхи, соду і місити енергійно протягом 30 хвилин. Якщо тісто надто твер–де (це залежить від сухості борошна і величини яєць), можна підмісити молоком або кавою. Розкачати шаром завтовшки 1/2 сантиметра. Вирізувати маленькі коржики, змастити їх білком і пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 10 хвилин. Спечені остиглі медівнички змастити знизу шоколадною помадкою і скласти по два.
     Помадку приготувати так: цукор залити гарячою водою і заки-п'ятити. Додати какао або шоколад і варити. Як почне гуснути, зняти з вогню, додати масло, ваніль і розтерти, В теплу помадку вмачати медівнички,

МЕДІВНИЧКИ 3 БІЛКОВОЮ ПОМАДКОЮ
      Тісто; 200 г меду, 750 г борошна, 200 г цукру, 2 яєць, 2 жовтки, по 1 ч. ложці соди і меленої кориці.
      Помадка; 250 г цукру-пудри, 2 білки, 1/2 ч. ложки верш-кового масла, сік з 1/2 лимона або лимонна кислота до смаку.
      Замісити тісто, і лишити на ніч. На другий день перемісити, розкачати, вирізати різної форми коржики і в центрі кожного наперстком зробити дірочку. Пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 10–15 хвилин. Спечені коржики ще гарячими змастити знизу білковою помадкою і розкласти, щоб помадка висохла.
     Помадку приготувати так: розтерти білки з цукром-пудрою, вершковим маслом, до смаку додати лимонний сік або лимонну кислоту. Цю суміш слід розтирати довго, поки почується тріск. Помадку мож-на підфарбувати рожевою кондитерською фарбою або звареним какао.

МЕДІВНИЧКИ-КУЛЬКИ
     Тісто: 200 г меду, 600 г борошна, 200 г цукру, 2 яєць, по 1 ч. ложці соди і меленої кориці.
     Помадка: 300 е цукру, '/2 склянки води, 50 г какао або шоколаду.
     Зварити мед з цукром і корицею і, додавши борошно, яйця, замісити круте тісто. Виробити маленькі кульки і пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 10 хвилин. Ще гарячими вмочати їх у теплу помадку і зліплювати по дві.
Помадку приготувати так: з води і цукру зварити сироп, розпустити в ньому шоколад або какао і варити, поки не почне загусати..

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua