Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 120 гостей

Заглавная arrow КУЛИНАРИЯ arrow Десерты arrow Сладости разные

Сладости разные

ПІННИКИ ЗВИЧАЙНІ
     5 білків, 250 г цукру, ваніль.
     З білків і цукру збити густу піну, додати ваніль і вимішати. Чайною ложечкою накласти маленькі кульки на лист, застелений промащеним папером, поставити в теплу духовку (150°) І висушити.
                *   *   *
     4 білки, 200 г цукру, 200 г мелених горіхів, ваніль.
     З білків і цукру збити круту піну і виміщати її з меленими горіхами, Ложечкою накласти кульки на лист, застелений промащеним папером. На кожну кульку можна покласти горішок. Лист поставити в теплу духовку (150°), щоб піннички висохли.
                *   *   *
     5 білків, 250 г цукру, 250 г посіченого мигдалю або арахісу.
     З білків і цукру збити круту піну, вимішати з посіченим мигдалем чи арахісом, накласти ложечкою на лист, .застелений промащеним папером, і висушити в теплій духовці (150°).

П1ННИК 3 ЯБЛУК
     5 великих яблук, 200 г цукру, 1 білок.
     Великі сипкі яблука спекти, вибрати з них серцевину і перетерти крізь сито. Додати цукор, білок і все разом збивати, тримаючи миску з масою в холодній воді. Коли маса загусне так, що ложка в ній стоятиме, набирати ложкою і класти на лист, застелений промащеним папером. Поставити в теплу духовку (150°), щоб цінник висох, а не пікся.

СНІЖКИ 3 КРЕМОМ
     4 білки, 150 г цукру, 3 склянки молока, ваніль.
     Крем: 4 жовтки, 100 г цукру, 1 склянка молока, 1 ст, ложка борошна.
     Збити білки з цукром і накладати їх ложкою на кип'яче молоко. Коли білок з одного боку згорнеться, сніжок перевернути на другий бік. Варити недовго, щоб піна не твердла. Зварені сніжки вибирати шумівкою на тарілку.
     Приготування крему: розтерти жовтки з цукром до білості, додати борошно, ваніль, розмішати молоком І поставити на вогонь. Мішати, доки не загусне, не доводячи до кипіння. Коли крем охолоне, покласти в нього сніжки і оздобити варенням. До крему можна додати 1 ст. ложку какао.

ГРИБКИ ГОРІХОВІ НЕ ПЕЧЕНІ
       150 г мелених горіхів, 150 г цукру, 1 білок, Помадка: 50 г какао, 100 г цукру, 2–3 ст. ложки молока, 1 ч. ложка вершкового масла, ваніль.
       З мелених горіхів, цукру і білка замісити тісто. Виробити з нього шапочки І ніжки грибків. Шапочки змастити помадкою і білком приліпити до ніжок. Помадку можна зафарбувати червоною кондитерською фарбою, а білковою помадкою зробити крапочки.
      Помадку приготувати так: цукор зварити з молоком до густоти сметани, додати какао, заварити і втерти з вершковим маслом.

КОВБАСКА ШОКОЛАДНА
      100 г цукру, 100 г шоколаду, 1 яйце, 1 жовток, 100 г ізюму, 100 г горіхів або мигдалю, 2 ст. ложки молока.
      Натертий шоколад і цукор зварити з молоком. Коли маса згусне, зняти з вогню і охолодити, після чого розтерти з жовтком, яйцем, вимішати з посіченими горіхами, ізюмом, викласти на дошку, поси-пану цукром-пудрою, розкачати тоненький валочок і навкіс нарізати його на маленькі ковбаски.

КАРТОПЛЯНИЧКИ В ШОКОЛАДІ
      500 г цукру, 250 г вареної картоплі, 100 г тертого шоколаду або какао, 1/2 склянки води, мигдальна есенція.
      З цукру і води зварити густий сироп, додати протерту крізь сито варену картоплю, кілька капель мигдальної есенції, добре розтерти
і вимішати з натертим шоколадом або какао. Скачати на долоні кульки завбільшки з горіх і вмачати кожну в мелені горіхи, какао або натертий шоколад.

КУЛЬКИ КРОХМАЛЬНІ 3 ПОМАДКОЮ
      100 г вершкового масла, 200 г цукру, 6 яєць, 200 г картопляного крохмалю, ваніль.
     Помадка: 100 г шоколаду, 200 г цукру, 50 г вершкового масла, 1/2 склянки вершків.
     Розтерти масло з цукром, ваніллю, додаючи по яйцю і ложці просіяного картопляного крохмалю. Все добре вимішати, щоб утворилася однорідна маса. З цього тіста виробити кульки завбільшки з вишневу ягоду і викласти на змащений жиром і посипаний сухарями лист. Пекти в теплій духовці (150–190°) протягом 15 хвилин. Спечені кульки вмачати в шоколадну помадку,
     Помадку приготувати так: цукор і шоколад зварити з вершками до густоти сметани, а коли охолоне, розтерти з маслом.

АРАХІСОВІ ПАМПУШКИ
      7 білків, 100 г мелених горіхів, 50 г арахісу, 300 г цукру.
      З білків і цукру збити круту піну, вимішати з меленими горіхами і підсмаженим арахісом. На застелений промащеним папером лист ложкою накласти невеликі пампушечки і пекти їх у теплій духовці (150—180°) протягом 15 хвилин.


<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua