Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 148 гостей
Коржики

КОРЖИКИ НА АМОНІЇ
     500 г борошна, 4 яєць, 200 г жиру, 1 склянка молока, 150 г цук–ру, ЗО г амонію,
     Амоній розвести у 2 ст. ложках гарячого молока. Жир посікти з борошном, додати збиті з цукром яйця, амоній, молоко і замісити пухке тісто. Дати йому полежати (краще залишити на ніч), потім перемісити на посипаній борошном дошці, тонко розкачати, поколоти виделкою, нарізати коржики і не густо викласти на змащений жиром лист. Пекти в гарячій духовці (200°) протягом 15 хвилин. До духовки часто заглядати не слід.
                *    *    *
     200 г борошна, 1 яйце, 50 г цукру, 2–3 ст. ложки, сметани, 1 ст, ложка жиру, 1/3 ч. ложки амонію, 1 ст. ложка молока.
     Жир посікти з борошном, додати амоній, розведений у 1 ст. лож–ці гарячого молока, збите з цукром яйце, сметану і замісити пухке тісто. Залишити його на холоді. Потім перемісити на посиланій бо–рошном дошці, розкачати, вирізати коржики різної форми, не густо викласти їх на змащений лист і пекти в гарячій духовці (200°) про–тягом 15 хвилин.
                *    *     *
     250 г борошна, 30 г вершкового масла або маргарину, 2 яєць, 150 г цукру, 1/2 склянки теплого молока, 8 мелених зерен гвоздики, 20 г амонію.
     Розтерти вершкове масло або маргарин з цукром, додати яйця, мелену гвоздику, розведений у 2 ст. ложках гарячого молока амоній і вимішати. До цієї маси всипати борошно, добре вимісити і зали–шити на ніч. На другий день перемісити на посиланій борошном дошці, тонко розкачати, нарізати різної форми коржики, викласти на змащений лист і пекти в гарячій духовці (200°) протягом 15 хвилин.

ВІНОЧКИ ГОРІХОВІ
      Тісто: 500 г борошна, 250 г жиру, 100 з цукру, 3 жовтки, 100 г посічених горіхів, 1/2 порошка для печива, ваніль.
      Помадка: 3 білки, 150 г цукру, лимонна кислота,
      Розтерти жир з цукром, жовтками, додати борошно, порошок для печива, ваніль, дрібно посічені горіхи і замісити пухке тісто. Розкачати на посиланій борошном дошці, вирізати склянкою коржики, а великою чаркою – дірки. Віночки викласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (200°) протягом 15 хвилин. Ще гарячими віночки змастити помадкою.
     Помадку приготувати так: збити піну з білків, всипати цукор, ще збивати протягом 15 хвилин, додати лимонної кислоти до смаку (можна влити кілька капель розведеної кондитерської червоної фарби, щоб помадка мала рожевий колір).

КОРЖИКИ СОЛОНІ
     150 г борошна, Б жовтків, 1/2 ч. ложки солі,
     Борошно з'єднати з жовтками, всипати сіль і замісити тісто. Мі–сити довго, до появи пухирців. Потім тісто розкачати, виробити формочкою коржики, скласти на змащений жиром лист, поколоти виделкою, пекти в гарячій духовці (220°) протягом 20 хвилин.

КОРЖИКИ РОМОВІ
     200 г борошна, 6 жовтків, 50 г вершкового масла, 1 ст. ложка рому (чи спирту), цедра з 1/2 лимона, на кінець ножа солі.
     В посуд з борошном влити жовтки, розтоплене масло, ром, вси–пати цукор, лимонну цедру, сіль і замісити тісто. Місити до появи пухирців. Тоді розкачати на посипаній борошном дошці, викраяти формочками коржики, викласти на змащений лист, змастити білком, посипати цукром і пекти в гарячій духовці (200°) протягом 15 хвилин.

КОРЖИКИ 3 ВАРЕНИМИ ЖОВТКАМИ
     300 й борошна, 150 г вершкового масла або маргарину, 100 г цукру, 6 варених жовтків, 1 яйце, ваніль.
     Жир посікти з борошном, додати яйце, перетерті крізь сито і вимішані з цукром варені жовтки, ваніль і замісити тісто. Розкачати, вирізати коржики, викласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (200°) протягом 20 хвилин. Ще гарячими коржики посипати цукром-пудрою.
                *    *    *
     400 г борошна, 250 г вершкового масла, 5 варених жовтків, І яйце, 3 білки, 250 г цукру, 1 сг, ложка оцту, 2–3 ст. ложки сметани, сік з 1 лимона.
     Масло посікти з борошном, додати перетерті через сито і змішані з 100 г цукру варені жовтки, яйце, сметану, сік з лимона. Замісити тісто і поставити на холод. Потім розкачати на посипаній борошном дошці, нарізати маленькі коржики, змастити збитою з 150 г цукру білковою піною і викласти на змащений жиром лист. Пекти 15–20 хвилин. Вважати, щоб піна на коржиках не втратила золотистого кольору.

КОРЖИКИ 3 КМИНОМ ДРІЖДЖОВІ
      250 г борошна, 50 г жиру, 20 г дріжджів, 1 яйце, 1/2 склянки молока, сіль, кмин.
      В посуд з борошном влити розведені в теплому молоці дріжджі, додати яйце, сіль і замісити некруте тісто. Накрити на дві години теплою каструлею. Потім тісто розкачати, поколоти рідкою теркою, нарізати квадратні коржики, змастити їх розтопленим вершковим маслом, скласти на змащений жиром лист і дати підійти. Тоді змастити яйцем, посипати кмином і пекти в гарячій духовці (200°) протягом 20 хвилин.

КОРЖИКИ З КМИНОМ НА ВОДІ
     150 г борошна, 1/3 склянки води, 50 г вершкового-масла, на кінець ножа солі, кмин.
     В посуд з борошном влити воду і замісити некруте тісто. Розкачати, покраяти па трикутники, змастити яйцем, посипати товченим кмином з сіллю, скласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (200°) протягом 20 хвилин.


<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua