Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 83 гостей
Кексы любителям
КУЛИНАРИЯ - Кондитерские изделия

КЕКС БІСКВІТНИЙ
     150 г борошна, б яєць, 250 г цукру, 100 г посічених горіхів, 100 г. Ізюму, ваніль, на кінець ножа соди.
     Білки збити з цукром, додати жовтки, ваніль і швидко вимішати. Всипати борошно, соду, Ізюм, посічені горіхи і злегка вимішати. Цю масу вилити у вузьку форму, застелену промащеним папером. Пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 45 хвилин. Спечений кекс відразу вийняти з форми і посипати цукром-пудрою. Краяти на другий день.

КЕКС БІСКВІТНИЙ ЛИМОННИЙ
     200 г борошна, 4 жовтки, 200 г вершкового масла або маргарину, 100 г ізюму, цедра і сік з 1 лимона.
     Вершкове масло збити з цукром до утворення піни, додати жовтки, цедру і лимонний сік, всипати борошно, ізюм і вимішати. Цією масою наповнити вузьку форму, змащену жиром і посилану борошном. Пекти у гарячій духовці (190–200°) протягом 45 хвилин. Спечений кекс зразу вийняти з форми, посипати цукром-пудрою. Краяти на другий день.

КЕКС БІСКВІТНИЙ 3 ВИШНЕВИМ ВАРЕННЯМ
     200 г борошна, 5 яєць, 200 г цукру, 100 г посічених горіхів, 100 г ізюму, цедра з 1 лимона, 100 г вишневого варення.
     Збити білки з цукром, додати жовтки, лимонну цедру, борошно, посічені горіхи, ізюм, варення без сиропу і вимішати. Цією масою наповнити вузьку форму, змащену жиром і посилану борошном. Пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 45 хвилин. Якщо верх надто рум'яниться, прикрити вологим папером. Спечений кекс відразу вийняти з форми, покласти боком. Різати на другий день.

КЕКС БІСКВІТНИЙ 3 КОРИЦЕЮ 1 ГВОЗДИКОЮ
     200 г борошна, 8 яєць. 200 г цукру, 100 г посічених горіхів, цедра а 1 лимона, по 1/2 ч. ложки кориці і гвоздики
     Яйця збити з цукром у каструлі, яку поставити в більшу каструлю з киплячою водою. Коли маса підійде, зняти з плити, додати горіхи, мелену корицю і гвоздику, вимішати з борошном і вилити у вузьку форму, змащену жиром і посипану борошном. Пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 45 хвилин. Кекс одразу вийняти з форми і покраяти, підсушити в духовці і тримати в закритій банці.

КЕКС ШОКОЛАДНИЙ
     150 г борошна, 3 яєць, 150 г цукру, БО г посічених горіхів, 50 г ізюму, 100 г шоколаду, ваніль.
     Розтерти яйця з цукром, додати борошно і вимішувати, доки маса побіліє. Тоді додати ізюм, посічені горіхи, розтоплений шоколад, ваніль і вимішати. Цією масою наповнити вузьку форму, застелену промащеним папером. Пекти у гарячій духовці (190–200°) про" тягом 45 хвилин. Кекс відразу вийняти з форми, посипати цукром-пудрою. Краяти на другий день

КЕКС ТРОЯНДОВИЙ
     200 г борошна, 5 яєць, 150 г цукру, 1 склянка свіжих пелюстків троянди.
     Пелюстки троянди почистити і посікти з борошном, щоб утворилася каша, і розстелити, щоб просохла. Білки збити з цукром, додати жовтки, пелюстки і вимішати. Цією масою наповнити змащену жиром і посипану борошном вузьку форму. Пекти в гарячій духовці (190– 200°) протягом 45 хвилин. Краяти на другий день.

КЕКС-ПІСКОВЕЦЬ
      250 г борошна, 250 г крохмалю, 250 г вершкового масла, 250 г цукру, 6 яєць, сік з 1 лимона, ваніль.
      Розтерти масло з цукром до утворення піни і, весь час втираючи, додавати по одному жовтку, ложці борошна і ложці крохмалю. Під кінець цю суміш вимішати з піною збитих білків, наповнити вузьку форму, змащену жиром і посилану сухарями. Пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 45 хвилин. Духовку загасити, а спечений кекс потримати в ній ще кілька хвилин, щоб висох. Різати холодний.

КЕКС МАРМУРОВИЙ
     500 г борошна, 250 г вершкового масла або маргарину, 500 г цукру, 6 яєць, 1 склянка сметани або молока, 10 г амонію, 50 г
какао, ваніль,
      Масло збити з цукром, додаючи по одному жовтку, ложці сметани, ложці борошна з потовченим амонієм, весь час втираючи. Під кінець вимішати з піною збитих білків. Одержану суміш поділити на дві частини. До одної додати какао і вимішати, У вузьку бляшану форму, змащену жиром і посипану борошном, виливати по ложці темної і по ложці світлої суміші. Пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 45 хвилин. Краяти, коли охолоне.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.
См. также  Формочки для кексовКексы

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua