Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 196 гостей
Бублики

БУБЛИКИ ЗВИЧАЙНІ
     200 г борошна, 1 склянка молока, 50 г вершкового масла, 3 яєць, на кінець ножа солі.
     Зварити молоко з маслом і запарити ним борошно, розмішуючи, щоб утворилася однорідна маса; додати яйця, сіль і замісити тісто. Поставити його на дві години в холодне місце. Потім викласти на посипану борошном дошку, викачати валок завтовшки півпальця і виробляти бублики. Змастити їх яйцем, викласти на змащений жиром лист, посипати маком і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 20 хвилин.
      Бублики можна смажити на олії, але тоді їх не слід змащувати яйцем і обсипати маком.

БУБЛИКИ 3 ТЕРТОГО ТІСТА 3 СИРОМ
      300 г борошна, 50 г вершкового масла, 100 г сиру, 1 яйце;
      З жовтки, 20 а дріжджів, 1/3 склянки молока, 3 ст. ложки цукру, на кінець ножа солі, ваніль.
      Розтерти масло з цукром, поступово додаючи розтертий сир, яйце і жовтки, розпущені в молоці дріжджі, сіль і під кінець борошно. Тісто добре вимісити і поставити в тепле місце, щоб підійшло. Тоді викачати з нього валок і виробити бублики. Знову поставити, щоб тісто підійшло. Тоді змастити яйцем, викласти на змащений жиром лист і пекти в гарячій духовці (220–240°) протягом 20 хвилин.
     Спечені бублики ще гарячими посипати цукром-пудрою з ваніллю.

БУБЛИКИ ВАРЕНІ
       500 г борошна, 4 яєць, 100 г вершкового масла або маргарину, 1 ст. ложка цукру. 1 склянка сметани, 1/2 ч. ложки солі, мак.
      Жир посікти з борошном, додати розтерті з цукром жовтки, посо-лити і замісити тісто на сметані. Виробити маленькі бублики і зварити в посоленому окропі. Як спливуть, вибрати шумівкою, змастити яйцем, посипати маком і зразу ж пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 20 хвилин.

БУБЛИКИ 3 ВАРЕНИМИ ЖОВТКАМИ
      500 г борошна, 250 г вершкового масла або маргарину, 50 г посічених горіхів, 50 г цукру, 4 варені жовгки, цедра і сік з 1 лимона або 1 ст. ложка оцту.
     Жир посікти з борошном, додати варені жовтки, перетерті крізь сито, цукор, сік і цедру з лимона або оцет. Замісити тісто і винести на 2 години в холодне місце. Потім викласти на дошку, посилану борошном. Викачати валок і виробити тоненькі маленькі бублики. Змастити їх білком, вмачати в цукор, змішаний з посіченими горі–хами, викласти на змащений лист і пекти в гарячій духовці (220°) протягом 15–20 хвилин. З цього тіста можна зробити коржики.

БУБЛИКИ ГОРІХОВІ
400 г борошна, 250 г вершкового масла або маргарину, 150 г мелених горіхів, 50 г цукру, 2 варені жовтки, цедра з % лимо–на, ваніль.
Збити масло, поступово додаючи перетерті крізь сито жовтки, мелені горіхи, цукор, цедру і під кінець борошно. Замісити тісто, поставити на годину в холодне місце. Тоді викласти на посилану борошном дошку, викачати валок і виробити маленькі бублики. Ви–класти Їх на змащений лист і пекти в гарячій духовці (200°) протя–гом 25–30 хвилин. Спечені бублики ще гарячими посипати цукром-пудрою з ваніллю.

БУБЛИКИ КМИННІ
     1 кг борошна, 20 г дріжджів, І ч. ложка1 солі, 1 ч. ложка кмину.
     Розвести дріжджі у теплій воді, додати сіль і влити в посуд з борошном. Замісити некруте тісто, викачати валок і виробляти бублики. Поставити, щоб підійшли. Як підійдуть, кидати, їх на, кип'яток, а коли бублики спливуть, вибрати їх шумівкою, поскладати на змащений жиром лист, посипати сіллю, кмином і зразу ж пекти в гарячій духовці (240°), поки зарум'яняться.

БУБЛИКИ СМАЖЕНІ
     250 в,борошна, 50 а вершкового масла. 20 а дріжджів. 1 жовток, 1/2 склянки сметани або кефіру, 1/2 ч. ложки солі.
     Всі продукти покласти в посуд для тіста, додати розведені дріжджі і замісити некруте тісто. Поставити в тепле місце, щоб підійшло. Потім викласти на посипану борошном дошку, викачати валок зав-товшки півпальця і виробити бублики. Поставити, щоб підійшли, і смажити на олії. Ще гарячими посипати цукром-пудрою.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua