Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 219 гостей
Бабки
КУЛИНАРИЯ - Кондитерские изделия

БАБКА ТЕРТА
     Тісто: 200 г борошна, 200 г вершкового масла, 4 жовтки, 200 е цукру, 1 порошок для печива, 200 г малинового варення,
     Розтерти масло з цукром і жовтками до густоти сметани. Весь час вимішуючи, додавати по ложці борошна з порошком для печива і під кінець – білкову піну. Цією масою наповнити змащену жиром і посилану сухарями форму. Пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 30 хвилин. Спечену бабку посипати цукром-пудрою і полити малиновим варенням.

БАБКА БІСКВІТНА 3 ЛИМОНОМ
     4 ст. ложки борошна, 2 ст. ложки крохмалю, 1 лимон, 6 яєць, 150 г цукру.
     Зварити лимон, 2–3 рази зливаючи воду і заливаючи його гарячою. Тоді вибрати зернятка і змолоти лимон на м'ясорубці.
     Жовтки розтерти з цукром, додати змелений лимон і вимішати з піною збитих білків, просіяним борошном та крохмалем. Приготовлену масу накласти у, змащену жиром і посипану борошном або сухарями тор-тівницю. Пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 30 хвилин.

БАБКА БІСКВІТНА 3 ВИШНЯМИ АБО ЧЕРЕШНЯМИ
     100 г борошна, 5 яєць, 100 г цукру, 1/2 кг вишень або черешень.
     З білків і цукру збити круту піну, додати жовтки, вимішати, всипати борошно, весь час вимішуючи. Під кінець покласти вишень або черешень без кісточок, цю масу вилляти у змащену жиром і посилану сухарями форму. Пекти у гарячій духовці (190–220°) протягом 30 хвилин.

БАБКА 3 БУЛКИ
     150 г булки, 1/2 склянки молока, '/з склянки сметани, 4 яєць, 100 е цукру, 50 г вершкового масла, 50 г горіхів, 50 г ізюму або вишневого варення без сиропу.
     Булку намочити в холодному молоці. Жовтки розтерти з цукром і розтопленим маслом, додати намочену булку, варення або ізюм, посічені горіхи, влити сметану, білкову піну і вимішати. Приготовленою масою наповнити змащену жиром і посипану сухарями форму. Пехти в гарячій духовці (190–200°) протягом 45 хвилин. Подавати з варенням.

БАБКА ГОРІХОВА 3 СМЕТАНКОВИМ КРЕМОМ
     Тісто: 6 яєць, 6 ст. ложок цукру, 100 г мелених горіхів, 3–4 ст. ложки мелених білих сухарів, ваніль.
     Крем: 1 склянка сметани, 100 г цукру-пудри, ваніль.
     Білки збити з цукром і ваніллю, вимішати з жовтками, а потім з горіхами і сухарями. Цією масою наповнити змащену жиром і посипану сухарями форму. Пекти в теплій духовці (180°) протягом ЗО хвилин.
     Подавати бабку з малиновим варенням або кремом з сметани. Крем приготувати так: охолодити сметану і збивати її, поки почне гуснути, додаючи по ложці цукру-пудри і ваніль.

БАБКА ГРЕЧАНА
     1 кг підсмаженої гречаної крупи, 1/2 л сметани, 150 г цукру, цедра і сік з 1 лимона,
     Дрібну крупу залити сметаною, вимішати з цукром, цедрою і лимонним соком і залишити на 3 години, щоб каша набубнявіла. Тоді наповнити нею змащену і посилану сухарями ринку і пекти в гарячій духовці (200°) протягом ЗО хвилин.
     Подавати з варенням.

БАБКА ЛИМОННА
     1 лимон, 150 г цукру, 4 яєць, 1/2 склянки мелених білих сухарів.
     Лимон зварити, 2–3 рази зливаючи воду і заливаючи його гарячою, вибрати зернята, змолоти. Жовтки розтерти з цукром, вимішати із змеленим лимоном, піною збитих білків і сухарями. Накласти у ринку, змащену жиром і посилану сухарями. Пекти в гарячій духовці (200°) протягом 35 хвилин.

БАБКА МАКАРОННА 3 ІЗЮМОМ
     500 г борошна, 6 яєць, 100 г цукру, 50 г вершкового масла, 100 г ізюму, 500 г макарон.
     З борошна, двох яєць і води замісити круте тісто, тонко розкачати, зверху посипати борошном, скрутити рулет, нарізати тоненькі макарони І зварити їх у посоленій воді. Відцідити, промити водою, вимішати з вершковим маслом, розтертими з цукром жовтками, білковою піною, ізюмом. Накласти цю масу у змащену жиром і поси-пану сухарями тортівницю і пекти в гарячій духовці (210–240°) протягом: 30 хвилин.

БАБКА ХЛІБНА 3 ВИНОМ
     400 г булки, 50 г вершкового масла, 1/2  склянки вина, 150 г цукру, 1 кг яблук,                        '                     ..
     З булки зрізати шкірку і покраяти її на грінки, покропити їх розтопленим вершковим маслом і поставити в духовку, щоб обсохли. Потім покропити вином і скласти шарами в змащену каструлю, перекладаючи пошаткованими яблуками з цукром. Все це добре ущільнити і пекти в гарячій духовці (190–220е) протягом 30 хвилин.

БАБКА РИСОВА
     1 склянка рису, 1/2 склянки молока, 5 яєць, 100 г цукру, 50 г ізюму або вишневого варення.
     Зварити рис на воді з молоком, охолодити і вимішати з жовтками, розтертими з цукром, з ізюмом або варенням без сиропу, додати піну збитих білків, злегка вимішати і викласти у змащену жиром і посилану сухарями форму. Пекти в гарячій духовці (200–210°) протягом 45 хвилин. Спечену бабку посипати цукром і оздобити варенням.

БАБКА ЯБЛУЧНА
     500 г яблук, 4 яєць, 50 г вершкового масла, 100 г цукру, 50 г мелених білих сухарів, цедра з 1 лимона, 50 г ізюму.
     Кислі яблука почистити і зварити в невеликій кількості води, стежачи, щоб не розварились. Зварені яблука викласти на сито. Коли стече вода, вийняти з них серцевину з кісточками, а яблука перетерти.
     Вершкове масло розтерти з цукром, додати жовтки, лимонну цедру і перетерті яблука. Все разом вимішати з піною збитих білків і сухарями. Наповнити цією масою змащену жиром і посилану сухарями форму і пекти в теплій духовці (190–200°) протягом 1 години. Можна до бабки додати ізюм, тоді вона буде ще смачнішою.

БАБКА МАКОВА
     1 склянка маку, 150 г цукру, 4 яєць, 1/2 склянки мелених білих сухарів, по 1 ч, ложці кориці і гвоздики.
     Крем: 3 жовтки, 100 г цукру, 1 склянка молока або вершків, 1 ч. ложка крохмалю, 1 ч. ложка масла, ваніль.
     Мак кілька разів запарити, відцідити на ситі, розтерти. Тоді додати цукор, корицю, гвоздику, жовтки і ще раз добре втерти. Влити піну збитих білків, всипати сухарі і злегка вимішати. Вилити у змащену жиром форму і пекти в теплій духовці (190–200°) протягом 1 години. Подавати з ванільним або шоколадним кремом.
     Крем приготувати так: жовтки розтерти з цукром до білості, додати крохмаль І залити гарячим молоком (по ложці). Поставити на повільний вогонь і як тільки почне загусати, зняти з плити, додати ваніль, масло, поставити в холодну воду, весь час мішаючи до охолодження, Можна додати ложку какао, звареного на молоці, або 50 г шоколаду.


<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua