Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 103 гостей
Булки и булочки

БУЛКА ПІСНА
     Тісто; 1 на борошна, 2 склячки води або молока, 20 а дріжджів, 50 е цукру, 1 ч. ложка солі,
    Дріжджі розвести у теплій воді з 1 ст. ложкою цукру і, коли почнуть бродити, влити в посуд з борошном, додати сіль, цукор, замісити тісто, накрити салфеткою і поставити в тепле місце, щоб підійшло.
    Коли тісто підійде, його слід знову вимісити, викласти на змащений жиром лист і ще раз поставити, щоб підійшло. Потім змастити яйцем, або молоком, або водою і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 45 хвилин.

БУЛКА 3 КАРТОПЛЕЮ
    Тісто: 500 е борошна, 1 склянка молока, 20 г дріжджів, 50 г вершкового масла або маргарину, 50 г цукру, 2 варені картоплі, 1/2 ч. ложки солі, мак.
    Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і, коли почнуть бродити, влити в посуд з борошном, додати протерту картоплю, цукор, сіль і замісити. Під кінець вимішування додати розтоплений жир і, добре вимісивши, накрити салфеткою, поставити а тепле місце, щоб тісто підійшло. Потім перемісити, викласти його на змащений жиром лист і знову поставити, щоб підійшло; змастити яйцем, посипати маком і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 45 хвилин.

ДОБРІ БУЛОЧКИ
     Тісто: 500 г борошна, 1 склянка вершків або молока, З жовтки, 20 г дріжджів, 1 ст. ложка вершкового масла або маргарину, 3 ст. ложки цукру, цедра з 1/2 лимона, ваніль.
     Дріжджі розвести в теплому молоці або вершках з 1 ст. ложкою цукру і, коли почнуть бродити, влити в посуд з борошном. Додати розтерті з цукром до білості жовтки, лимонну цедру, ваніль, розтоплений жир, замісити пухке тісто. Виробити невеличкі булочки і викласти їх на змащений жиром лист. Поставити в тепле місце, щоб підійшли, після чого змастити яйцем і пекти в гарячій духовці (210– 220°) протягом ЗО хвилин.

БУЛОЧКИ ЧАЙНІ
Тісто: 500 г борошна, 1 склянка молока, 2 яєць, 3 жовтки, 50 е дріжджів, 100 г вершкового масла або маргарину, 100 г цукру, 1/2 ч. ложки солі.
Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і, коли почнуть бродити, влити їх в посуд з борошном, додати розтерті з цукром до білості жовтки, піну з двох білків, сіль і замісити. Під кінець місіння влити розтоплений жир і продовжувати місити. Коли жир рівномірно розійдеться в тісті, накрити і поставити в тепле місце, щоб підійшло, а як підійде, виробляти невеличкі круглі булочки, надрізуючи їх посередині ножем, скласти на змащений жиром лист і поставити, щоб підійшли. Тоді змастити їх яйцем і пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 30 хвилин.

БУЛОЧКИ «БУХТИ»
     Тісто: 250 е борошна, 1/2 склянки молока, 3 жовтки, 20 г дріжджів, 50 г вершкового масла або м,чргари;іу, 50 г цукру, 1/2 ч. ложки солі, 150 в повидла, цедра з 1/2 лимона.
     Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і, коли почнуть бродити, влити в посуд з борошном, додати розтерті з цукром до білості жовтки, лимонну цедру, сіль і замісити тісто. Під кінець вимішування влити розтоплений жир і місити, щоб тісто повністю ввібрало його. Тісто накрити і поставити, щоб підійшло. Тоді, вмочаючи руки у жир, виробляти 50-грамові булочки і в кожну загорнути повидло. Укладати їх на лист одну біля одної, накрити салфеткою і поставити, щоб підійшли, після чого змастити білком і пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом ЗО хвилин. Спечені булочки ще гарячі посипати цукром-пудрою.

БУЛКА ПОДІЛЬСЬКА
     Тісто: 500 г борошна, 1 склянка молока, 2 жовтки, ЗО г дріжджів, 50 г вершкового масла або маргарину, 50 г цукру, 1/2 ч. ложки солі, цедри з 1/2 лимона.
     Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і 1 ст. ложкою борошна. Коли дріжджі почнуть бродити, влити в посуд з борошном, додати розтерті з цукром жовтки, борошно, лимонну цедру, сіль і замісити тісто. Під кінець вимішування влитії розтоплений жир, добре вимісити, накрити і поставити в тепле місце, щоб тісто підійшло. Як підійде, знову вимісити. З тіста сплести косу (рис. 18), викласти на змащений жиром лист і поставити, щоб підійшло. Тоді змастити яйцем і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 45 хвилин.

БУЛКА СВЯТКОВА 3 ЗАПАРЕНОГО ТІСТА
     Тісто: 1 кг борошна, 2 склянки молока, 10 жовтків, 100 г дріжджів, 200 е вершкочого масла, або маргарину, або олії, 300 г цукру, 1 ч. ложка солі.
     В посуді для тіста запарити гарячим молоком 250 г борошна і розтерти, щоб не було грудочок. Коли прохолоне, влити розведені в теплому молоці з 3 ст. ложками бсрошна і 1 ст. ложкою цукру дріжджі. Коли розчина почне бродити, вимішати її з жовтками, збитими з цукром до білості. Додати борошна, скільки забере розчина, солі і замісити. Під кінець вимішування влити розтоплений жир або олію і місити, доки тісто вбере весь жир. Тісто накрити і поставити в тепле місце, щоб підійшло, після чого виробити булку і покласти у змащену жиром форму, дно якої застелене промащеним папером. Коли тісто у формі добре підійде, змастити його яйцем. Пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 1 години.

БУЛКА-ПЛЕТЕНКА
     Тісто: 1,5 ке борошна, 3 склянки молока, 5 яєаь, 50 г' дріжджів, 100 а вершкового масла або маргарину чи олії, 100 г цукру, 1/2 ч, ложки солі, мак.
     В теплому молоці розвести дріжджі, з 1 ст. ложкою цукру і, коли почнуть бродити, влити в посуд з борошном, розмішати до густоти сметани, посипати борошном, накрити і поставити в тепле місце. Коли розчина підійде, посолити, додати добре збиті з цукром яйця і, всипавши решту борошна, замісити. Коли тісто відставатиме від рук, влити розтоплений жир або олію і місити, поки жир рівномірно з'єднається з тістом. Накрити і поставити, щоб тісто підійшло. Після цього змоченою у жирі рукою перемісити його ще раз і знову дати підійти. Тоді викласти тісто на дошку, посилану борошном, і третину відрізати. Більшу частину поділити ще на 3–4 частини, скачати з них валки з потовщеною серединою, сплести косу і покласти на змащений жиром лист. З тіста, що залишилось, сплести меншу косу і покласти зверху. Поставити лист в тепле місце, щоб тісто підійшло, змастити білком, посипати маком і пекти в гарячій духовці (210–220°) протягом 1 години.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua