Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 117 гостей
Бабы

БАБА ПОКУТСЬКА
     Тісто: 1 ке борошна, 1 склянка молока, 13 жовтків, 100 в дріжджів, 300 а вершкового масла або маргарину, 400 г цукру, 100 г ізюму, 1/2 ч. ложки солі, вапіль.
     Помадка: 2 білки, 200 г цукру-пудри, сік а 1 лимона, ваніль.
В теплому молоці розвести дріжджі з 1 ст. ложкою цукру і 3 ст. ложками борошна і поставити, щоб почали бродити. Каструлю з жовтками, цукром і ваніллю поставити у більшу каструлю, в якій кипить вода, і збивати жовтки, поки не утвориться однорідна пухка маса, і дати їй охолонути.
     Приготовлену раніше розчину посолити і влити в посуд з борошном, додати збиті жовтки і вимісити. Під кінець вимішування влити розтоплений жир і знову місити, поки жир рівномірно розійдеться в тісті, додати перебраний і помитий ізюм, знову перемісити, накрити і поставити в тепле місце, щоб підійшло. Потім частину тіста перекласти в змащену вершковим маслом, посилану сухарями і вистелену промащеним папером форму, заповнивши її тістом на 1/3; накрити і поставити, щоб воно підросло. Тоді змастити білком і пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 1 години. Спечені баби можна змастити білковою помадкою.
     Помадку приготувати так: розтерти ложкою білки з цукром до утворення однорідної пухкої маси, додати до смаку лимонний сік або лимонну кислоту, ваніль.

БАБА ПУХКА
     Тісто; 1 кг борошна, 1 склянка молока, ЗО жовтків, 100 г дріжджів, 250 а вершкового масла, або маргарину, або олії, 400 г цукру, 250 г ізюму, 1/2 ч. ложки солі, ваніль.
     Помадка: 200 г цукру, 5 ст. ложок води, 1/2 ст. ложки оцту, ромова есенція або сік з 1 лимона.
     Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і 3 ст. ложками борошна і поставити, щоб розчина почала бродити. Жовтки збивати з цукром і ваніллю в посуді, який поставити в каструлю з киплячою водою. Збивати, поки не утвориться пухка однорідна маса, Розчину посолити і влити в посуд з борошном, додати збиті жовтки і вимісити. Під кінець місіння влити розтоплений жир або теплу олію і місити, доки жир рівномірно з'єднається з тістом. Тоді додати промитий ізюм, легко перемісити, накрити і поставити в тепле місце. Коли тісто підійде, перекласти частину його в змащену вершковим маслом, посилану сухарями і вистелену промащеним папером форму, заповнивши її на 1/3. Коли тісто підійде і заповнить форму, змастити його яйцем і пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 50 хвилин.
     Спечені ще гарячі баби посипати цукром-пудрою з ваніллю або . холодні покрити ромовою помадкою.
     Помадку приготувати так: цукор залити гарячою водою, додати оцет, накрити і варити. Якщо капля сиропу, спадаючи з ложечки, тягне за собою нитку, зняти з плити і розтирати. Коли сироп почне біліти, додати ромову есенцію або лимонний сік.

БАБА ПОДІЛЬСЬКА
     Тісто: 500 е борошна, 1 склянка молока, 8 жовтків, 50 е дріжджів, 3 ст. ложки вершкового масла, або маргарину, або олії, 100 е ізюму, 1/2 ч. ложки солі, ваніль.
     Помадка: 150 г цукру-пудри, 1/2 лимона, 2–3 ст. ложки води, ромова есенція.
     Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру. Коли вони почнуть бродити, влити їх у миску з борошном, посолити, додати розтерті з цукром жовтки І замісити. Як тісто відставатиме від рук, влити розтоплений жир або теплу олію і вимісити. Всипати промитий ізюм, вимісити, накрити і поставити тісто, щоб підійшло. Тоді частину його викласти у форму, застелену промащеним папером, заповнивши її на 1/З, і поставити, щоб ще раз підійшло. Коли тісто заповнить форму, змастити його яйцем і пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 1 години. Спечені баби ще гарячими посипати. цукром-пудрою з ваніллю або покрити ромовою помадкою.
     Помадку приготувати так: цукор-пудру втирати з водою, додаючи по кілька капель лимонного соку і ромової есенції, поки утвориться однорідна пухка блискуча маса.

БАБА ЗВИЧАЙНА
     Тісто: 500 г борошяа, 1 склянка молока, 4 жовтки, 50 г дріжджів, 100 г вершкового масла, або маргарину, або олії, 100 г цукру, 1/2 ч. ложки солі, ваніль.
     Розвести в теплому молоці дріжджі з 1 ст. ложкою цукру і 1 ст. ложкою борошна. Коли розчина почне бродити, влити її в посуд з борошном, додати розтерті з цукром до білості жовтки, посолити і замісити. Під кінець вимішування влити розтоплений жир або теплу олію, вимісити ще раз, щоб тісто ввібрало весь жир, накрити і поставити в тепле місце. Коли тісто підійде, перемісити, викласти частину його в форму, дно якої застелене промащеним папером, заповнивши Ії на 1/3. Тісто знову поставити, щоб підійшло. Коли форма виповниться, тісто змастити яйцем і пекти в гарячій духовці (190– 200е') протягом 1 години.

БАБА-КУЛІЧ
     Тісто: 1 кг борошна, 2 склянки молока, 10 жовтків, 100 а дріжджів, 200 е вершкового масла, або маргарину, або олії, 200 г цукру, 100 й ізюму, 1/2 ч. ложки солі, цедра з 1/2 лимона.
     Дріжджі розвести у теплому молоці з 1 ст, ложкою цукру і 3 ст. ложками борошна. Коли розчина почне бродити, влити її у посуд з. борошном, додати розтерті з цукром жовтки, посолити і замісити. Місити до появи пухирців і тоді влити розтоплений жир, знову добре перемісити, щоб тісто ввібрало жир, додати промитий ізюм, вимісити, накрити і поставити, щоб підійшло. Коли тісто збільшиться в об'ємі вдвоє, частину його викласти у форму, дно якої застелене промащеним папером, заповнивши форму на 1/3, і поставити щоб підійшло. Коли форма заповниться, змастити тісто яйцем і пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 1 години.

БАБА БУДЕННА
     Тісто: 1 кг борошна, 2 склянки молока, 5–6 яєць, 50 г дріжджів, 100 г вершкового масла^ або маргарину, або олії,-200 г цукру, 1/2 ч. ложки солі, ваніль.
     Дріжджі розвести у теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і 1 ст. ложкою борошна. Коли розчина почне бродити, влити її в посуд з борошном, посолити, додати жовтки, розтерті з цукром, ваніль і замісити. Під кінець вимішування додати розтоплений жир чи теплу олію і місити, поки жир з'єднається з тістом. Відразу викласти частину його на 1/3 висоти форми, дно якої застелене промащеним папером, і, накривши, поставити в тепле місце, щоб підійшло. Тоді змастити яйцем і пекти у гарячій духовці (190–200°) протягом 1 години.;

БАБА ЛЬВІВСЬКА
     Тісто: 750 г борошна, 1 склянка молока, 8 жовтків, 50 <*• дріжджів, 150 г вершкового масла або маргарину, 150 а цукру» 1/2 ч. ложки солі, ваніль.
Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру. Коли розчина почне бродити, влити її у посуд з борошном, посолити, додати розтерті з цукром жовтки, ваніль і замісити тісто. Під кінець вимішування додати розтоплений жир і місити, поки тісто не вбере весь жир. Накрити і поставити в тепле місце, щоб підійшло. Тоді частину тіста викласти на І/З висоти форми, дно якої застелене промащеним папером, і поставити, щоб тісто підійшло. Змастити його яйцем і пекти в гарячій духовці (190–200°) протягом 40 хвилин. Спечені баби ще гарячими посипати цукром-пудрою з ваніллю.

БАБА НАШВИДКУРУЧ
    Тісто; 500 а борошна, 1 склянка молока, 3 яєць, 50 г дріжджів, 100 е вершкового масла або маргарину, 100 а ізюму, 100 а
цукру, 1/2 ч. ложки солі, цедра з 1/2 лимона.
    Дріжджі розвести у теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру. Коли розчина почне бродити, влити її в посуд з борошном. Посолити, додати розтерті з цукром яйця, лимонну цедру і замісити тісто. Під кінець вимішування додати розтоплений жир І місити, доки він рівномірно розійдеться в тісті. Тоді частину тіста викласти на 1/3 висоти змащеної жиром форми, дно якої застелене промащеним папером. Тісто накрити і поставити в тепле місце, щоб підійшло. Змастити яйцем і пекти в гарячій духовці (190–2000) протягом 40 хвилин.

Цвек Д. Солодке печиво.-Львів, 1961.-216 с.
Цвек Д. Сладкое печенье. - Львов, 1961. - 216 с.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua