Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 105 гостей
Куличи или паски

Паска (кулич) традиціна на опарi
     У 1,5 склянки молока розвести дрiжджi, всипати 500 г борошна, ретельно розмiшати, щоб не було грудочок, поставити посуд з опарою в тепле мiсце, накривши полотниною. Пiсля того як тiсто добре пiдiйде (збiльшиться в об'ємi вдвічі), додати жовтки, розтертi з цукром i ванiлiном, решту борошна, масло, сiль. Ретельно вимiсити, потiм покласти збитi на густу пiну бiлки i  продовжувати  мiсити, доки тiсто не почне вiльно вiдставати вiд стiнок i дна посуду. Поставити тiсто, вкрите полотниною в тепле мiсце i, коли воно знову збiльшиться в об'їмi вдвічі, додати промитий i просушений iзюм, очищений вiд шкiрки i подрiбнений мигдаль (або горiхи), нарiзанi маленькими кубиками цукати. Пiдготувати форми, змастивши стiнки маслом i притрусивши меленими сухарями, або ж вислати пpомащеним папеpом. На дно теж покласти кружечок промасленого паперу. Викласти тісто у форми з таким розрахунком, щоб воно займало не бiльше половини висоти, поставити в тепле мiсце, дати пiдiйти до 3/4 об'єму форми, змастити збитим яйцем i обережно, не струшуючи, поставити в не дуже гарячу духовку на 50-60 хв. Готовнiсть паски перевiряють, встромивши в неї паличку: якщо вона суха - паска готова. Проколювати  тiсто i повертати форму слiд дуже обережно, щоб тiсто не опало i не утворився непропечений гливкий шар. Аби верх паски не пiдгорiв, коли вiн добре пiдрум'яниться, покладiть на нього кружечок змоченого водою паперу. Пiсля охолодження паску можна вкрити глазур'ю, прикрасити пpисипкою, цукатами, ягодами з варення, тертим шоколадом тощо.
     Для тiста: на 1 кг борошна - 1,5 склянки молока, 6 яєць, 300 г масла або маргарину, 2 склянки цукру, 50 г дрiжджiв, три чвертi ложечки солi, 150 г iзюму, 50 г цукатiв, 50 г мигдалю (або смажених горiхiв), пiвпорошка ванiлiну.
     Для одержання 500 г цукрової глазурi: добре нагрiти 400 г цукру, розведеного 150 г води, зняти пiну, остудити до 80°, додати за смаком ароматизуючi речовини.

Паска (кулич) потрiйна
     Замiсити тiсто, для якого взяти 1,5 л молока, двi ложки дрiжджiв i 800 г борошна. Поставити опару в тепле мiсце й дати пiднятися. Розтопити 600 г масла. Коли воно трохи охолоне, розтерти дерев'яною ложкою, доки не побiлiє i не загусне до консистенцiї сметани. Покласти по одному шiсть яєць i все перемiшати з готовою опарою. Додати трохи солi, кардамону, корицi, шафрану, розмiшати i дати ще двiчi пiднятися. Потім розкласти у форми до половини і дати підійти на 3/4 об'єму. Випікати.

Паска (кулич) сирна
     500 г боpошна pозтеpти з 125 г масла чи маpгаpину, додати 120 г цукpу, 2 яйця, тpохи солі, 250 г пpотеpтого і добpе збитого виделкою сиpу, 100 г подpіблених підсмажених гоpіхів, 100 г pозпаpеного ізюму, якщо є - 1 ст. ложку pому. Тісто пpомісити, pозділити на шматочки, викласти у вистелені пpомасленим папеpом розбірні фоpми і випікати в поміpно гоpячій духовці пpотягом 50 хв. Коли охолоне, форму обережно розібрати, а паску прикрасити.

Паска (кулич) мигдальна
     Взяти 2,4 кг добре вигнiченого сиру й протерти крiзь сито. Додати 10 яєць, 400 г масла, 800 г сметани. Все це перекласти в каструлю, поставити на плиту i мiшати дерев'яною ложкою, щоб не пригорiло. Як тiльки з'являться першi бульбашки, зняти з плити, поставити в прохолодне мiсце i мiшати, доки не охолоне. Потiм до дати до 0,5 кг цукру, склянку потовченого мигдалю (його можена замiнити на смаженi горiхи) i ще раз добре вимiсити, Перекласти у форму, заздалегiдь вистелену чистою полотниною i залишити на добу пiд гнiтом у прохолодному мiсцi.

Паска (кулич) фiсташкова
     Протерти крiзь сито 1,2 кг сиру, додати склянку цукру з дрiбкою ванiлiну, 200 г масла, 200 г мелених фiсташок. Все змiшати, додати 4 склянки густих вершкiв, перемiсити, викласти у форму і поставити пiд прес у прохолодне мiсце. Фiсташки можна замiнити на будь-якi iншi горiхи або цукати.


<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua