Призрачно все в этом мире бушующем, есть только миг за него и держись
Есть только миг между прошлым и будущим, именно он называется жизнь!

.............................................................................................................................. Л. Дербенев
 


НАША ПЕСНЯ


ФОТОСЕСИИ
 
 
КЛИПЫ 
 
 
ФОТОАЛЬБОМЫ 
 
 
КНИГИ 


МИР УВЛЕЧЕНИЙ


 
поиск по сайту
МЕНЮ
Заглавная
БИБЛИОТЕКА
ИССЛЕДОВАНИЯ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ФОТОАЛЬБОМЫ
ВИДЕО
ЭТО ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ
КУЛИНАРИЯ
РУКОДЕЛИЕ
Любознательным
НА ДОСУГЕ
ФАЙЛЫ
Пишите
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Библиотечный информационно-образовательный Портал
Мой дом

"Бібліофан" Дискусійний клуб

"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Посетителей
На сайте 155 гостей

Заглавная arrow Любознательным arrow Это интересно arrow Неймовірно, але факт!

Неймовірно, але факт!

     Експеримент англійського фізіолога Л. Уотсона був надто простим. На куряче яйце із зародком ставили датчики. Поряд із ним розбивали інше таке саме яйце, чи занурювали його в окріп. У ту ж мить яйце з датчиками бурхливо реагувало на те, що відбувалося з його «братом». Зазвичай мета експерименту — знайти відповідь на поставлене питання, але цей породив більше запитань, ніж відповідей на них. Зародок ніяк не міг бачити, як кидають в окріп інше яйце, не міг чути, якщо його розбивають. У нього немає вух, очей, немає взагалі нервової системи. І все одно він реагував!
       Відбуваються й інші, ще більш дивовижні, але настільки ж не пояснювані феномени. Тобто, ситуації, коли об'єктом (а частіше жертвою) різного роду незрозумілих дистанційних дій стає людина. Практика подібних, часто погибельних, шкідливих дій, очевидно, така ж давня, як і сама людина, їх прийоми, як і способи захисту від них, були колись настільки ж буденними й звичними, як сьогодні, скажімо, вміння кермувати машиною, та знання, як не втрапити під її колеса.
      Незчисленне число поколінь, що змінювали один одного, жило під знаком цієї реальності. Світ магічних уявлень формував свідомість поколінь. Як людський ембріон у своєму розвиткові повторює всі етапи еволюції життя на нашій планеті, так і усвідомлення сучасної людини несе в собі пам'ять про ці найдавніші пласти мислення.
Правда, сама сучасна людина не здогадується зазвичай, у якій мірі її буденна поведінка, громадські й політичні норми сьогодення пронизані цим магічним, чаклунським мисленням. Коли люди сидять за спільною трапезою, всі вони по суті беруть участь в одному з найдавніших магічних дійств. Адже спочатку спільне вживання їжі ставило учасників трапези в особливі стосунки, роблячи їх нібито родичами та побратимами. Відламавши хліба як родичі й побратими, вони не могли вже коїти один одному лиха і повинні були робити лише добро. І коли нині перші особи держави дають обіди на честь високого гостя, то це не тому, що хтось зголоднів. Це ритуальне дружнє дійство.

<Предыдущая   След.>

MiGG&Co. 
http://добавить-сайт.in.ua  http://посещаемость-сайта.com.ua  http://работа-для-девушек.kiev.ua